Dawna Rosja. Despotyzm i demokracja.

Benedykt Zientara Wydawnictwo: TRIO historia
TRIO
historia
1995-01-01

Na studiach uczyłem się z jego podręcznika do egzaminu z historii średniowiecza. Naprawdę dobrze się to i czytało i uczyło. Dawna Rosja jest świetną, króciutką lekturą, która m. in. wyjaśnia nam dlaczego społeczeństwo rosyjskie, oględnie rzecz ujmując, ma dystans do wolności... ;)

• Obyczajowe
  • Historia
  • Rosyjskie
  • PF 12
  • PRIORYTET
  • Bardzo
  • Polityka i społeczeństwo
  • POPULARNO-NAUKOWE

Dodaj cytat z książki Dawna Rosja. Despotyzm i demokracja.