Pocałunki w Nowym Jorku

2019-11-13
2019-11-13
Anna Dobrzańska

więcej Więcej

,,Można zakryć wytatuowane na ciele imię byłej dziewczyny lub chłopaka, ale czy da się laserowo usunąć miłość?"

Naszym bohaterom towarzyszy książka pod tytułem ,,Zapomnij o swoim byłym w dziesięciu prostych krokach". Czy im pomoże? Zamiast spędzać święta z rodziną, Charlotte zjeżdża w Central Parku na sankach z nieznajomym. Jej odwołano lot, ale dlaczego Anthony nie chciał...

Książkę fajnie się czyta, ale według mnie to trochę za szybko, że tak głęboka relacja między nimi umocniła się w ciągu niecałej doby. No ale może niektóre nastolatki tak mają. Ogólnie może być, chociaż czytałam ciekawsze książki dla nastolatek :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szału nie ma, zwykła historia jak każda inna, ale lekko fajnie się ja czytalo, szybko poszła, polecam na zimowe wieczory, sięgnęłam po dwa kolejne tytuły tej autorki

Książka cudowna! Szybko się ją czytało, pisana jest bardzo prostym językiem. Historia jest pełna magii! Bohaterowie są cudowni! Jest idealna na wieczory, gdy chce się czegoś lekkiego, ale zarazem wciągającego!

Na półkach: , , , ,

„Pocałunki w Nowym Jorku” to opowieść o Charlotte- Brytyjce, która bardzo przeżywa rozstanie ze swoim chłopakiem Colinem oraz Anthonym- nowojorczyku, który na początku książki zostaje porzucony przez swoją dziewczynę na lotnisku. Oboje zostają uwięzieni w Nowym Jorku. On- boi się powrotu do domu, ona- nie może wrócić do domu przez śnieżycę. Postanawiają wiec przeżyć razem...

Za trzecim razem poczułam już, jak wiele powtarzalnych elementów mają historie tej serii. Czy to wada? Nie wiem. Co kto lubi. Mnie chyba odrobinę przestało to fascynować. Niemniej, polecam, jako świąteczną lekturę, lekką odskocznię od rzeczywistości.

Ale krindż, ale krindż...

Z każdą stroną coraz fajniejsza. Podobało mi się w jaki sposób nawiązuje się relacja między bohaterami. Niestety nie czuć klimatu świątecznego i opis pewnej sytuacji wprowadza lekki niesmak. Na zrelaksowanie bardzo fajna opowieść.

Krótka ale bardzo ciekawa opowieść. Nie jest może to jakaś wielka historia, która skłania do przemyśleń, ale przyjemna książka. Na leniwy wieczór idealne, jeżeli ktoś lubi książki tego typu.

Polecam, prawdopodobnie sięgnę po inne książki autorki

Na lotnisku w Nowym Jorku czuć przedświąteczną atmosferę. Wśród gorączkowej bieganiny trwają ostatnie odprawy. Nie wszystkim udziela się jednak radosne podniecenie…
Charlotta miała wrócić do domu po najgorszych miesiącach w swoim życiu, kiedy dowiedziała się, że z powodu śnieżycy jej lot został odwołany. Anthony właśnie zerwał z dziewczyną i teraz kompletnie nie ma ochoty...

• 2019
  • 2020