Mały Królewic

2020-05-20
2020-05-20
Stanisława Trebunia-Staszel
gwara podhalańska Mały Książę mały królewic powiastka filozoficzna

Wspaniałe i bardzo pouczające. Jest to jedyna książka, do której wróciłam i znowu zachwyciła mnie moją prostotą. Na pewno będę ją czytać jeszcze wiele razy.

Spod samiuśkich Tater :)

Wydawnictwo Media Rodzina zapoczątkowało i kontynuuje w ostatnim czasie bardzo ciekawą i budzącą szerokie zainteresowanie serię wydań znanych książek przełożonych na gwary i dialekty regionalne. Jeśli o mnie chodzi, to jak dotąd miałem przyjemność recenzowania przekładów na śląski („Mały Książę” / „Mały Princ, „Kubuś Puchatek” / „Niedźwiodek Puch”)...

• 2019
  • Jak