Nina i Złota Liczba

Okładka książki Nina i Złota Liczba
Moony Witcher Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziewczynka z Szóstego Księżyca (tom 5)
Nina e il Numero Aureo
Firma Księgarska Olesiejuk
2014-05-21
2014-05-21
Natalia Mętrak-Ruda
Moony Witcher Dziewczynka z Szóstego Księżyca Nina fantastyka alchemia magia

Na początku nie za bardzo mnie do niej ciągnęło ale przypomniałam że pozostałe części bardzo mi się spodobały,
I podziałało. Natychmiast się wciągnęłam. Chociaż na początku miałam wrażenie że autorka na siłę próbuje przedłużyć serię, ponieważ w poprzedniej części zakończenie było świetne. Ale i tak wyczekuję następnych części.
Polecam dla fanów tej serii.

No i wróciliśmy. Nina w nowej odsłonie, teraz z chłopakiem, jak się można domyślać po okładce. Tylko nie pamiętam już ile ona miała lat... 11? 12? I tak trochę mało jak na związek - ale dobra, nie mam zamiaru tego oceniać.
Książka fajna, teraz zainteresowali mnie kamienni wojownicy. Ciekawe jacy jeszcze będą.
Cieszy mnie to, że poziom nie spadł, mimo, że tych tomów trochę...

Na półkach: , , , ,

Nie mogę uwierzyć w to, ile tomów ma już ta seria. Szkoda, że nie mam już tych -nastu lat, gdy zaczynałam z nią przygodę, bo byłabym zachwycona. Pamiętam do tej pory rozpacz, że tylko jedna część była dostępna w bibliotece. Zmusiłam nawet rodziców, by kupili mi dwa tomy, które były wtedy dostępne na polskim wydawniczym rynku. Jeszcze w tym starym wydaniu. To były jedne z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po odzyskaniu czterech arkanów, w ręce rodziny Ca'D'Oro wpada Złota Liczba, pierwiastek zapewniający harmonię we wszechświecie. Chcą ją zniszczyć w tajemniczych Drzwiach do Kaosu (Chaosu???). Nina musi ją odzyskać. W trakcie tej przygody jej miłość do Cesca zostaje wystawiona na próbę przez podstępne demony, a przyjaźń jaką darzą ją jej towarzysze składa najwyższą ofiarę....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie