Moja najlepsza przyjaciółka i inni wrogowie

Catherine Wilkins Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura dziecięca
literatura dziecięca
Anna Zeller
powieść młodzieżowa brytyjska dziennik

Utożsamiam się z tym :V

książka jest o moim dziecinnym życiu.dokładnie taką historię(oprócz wychodzenia do sklepów i sąsiadów)miałam w 4 klasie. książka jest bardzo wciągająca.

Lekka, zabawna i przyjemna historyjka o próbie odzyskania przyjaciółki.

Po prostu bardzo słaba...

Życie przyszłej rysowniczki komiksów, na razie szóstoklasistki Jessiki nie powinno być zbyt ciekawe. I jest. Jest zupełnie nie ciekawe. Natalie, jaj najlepsza przyjaciółka nie jest już jej najlepszą przyjaciółką. A wszystko przez Amelie, nową dziewczynę w klasie. Problem w tym, że Jessika nie ma ochoty oddawać Natalie. Za nic w świecie!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka !!! Pełna emocji ! Nieźle dała tej Amelii! Czasem gdy czytałam tą książkę , sama czułam wściekłość.

Polecam ;)

bardzo mi się podobała

Książka o luźnej i wciągającej fabule. W sam raz na jeden wieczór. :)

Książka dla dziewcząt wchodzących w nastoletni wiek. Dużo problemów nastolatków, które dla nas wydają się banalne, a dla takich dzieciaków, to koniec świata.

Może i jestem dziecinna, ale mi akurat książka się bardzo podobała. ;p Wciągnęła mnie część pierwsza, więc postanowiłam zakupić też drugą, jak i trzecią. ;p Zwłaszcza, że dostałam je w Biedronce za bardzo fajną cenę. ;)
Książka jak mówiłam fajna, opowiadająca o Jessice i Natalii. Ale żeby nie było tak kolorowo, pojawia się Amelia i wszystko psuje. ;)
Polecam. :)

Dyskusje

• Przeczytane 2015
  • Na mojej półce
  • Wymienione/sprzedane/podarowane
  • Książeczki córeczki
  • Wypożyczone
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Moja najlepsza przyjaciółka i inni wrogowie