Ukryte miejsca

Hidden places
Szaron
2019-01-01
2019-01-01
powieści obyczajowe powieść chrześcijańska romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść historyczna romans chrześcijańska powieść historyczna powieści chrześcijańskie

Wzruszająca i niebanalna książka o pięknym przekazie.

Wzruszająca i niebanalna książka o pięknym przekazie.

Miła w czytaniu (w moim przypadku słuchaniu książka). Takie babskie romansidło na chłodne dni. Bez nadmiernej egzaltacji bohaterów.

audio - Małgorzata Lewińska genialnie ją czyta
Cudownie odprężająca, lajtowa i z wiadomym happy endem.
Po serii ociekających krwią kryminałów itp. pozycji wręcz zalecana dla równowagi.
Polecam

audio - Małgorzata Lewińska genialnie ją czyta
Cudownie odprężająca, lajtowa i z wiadomym happy endem.
Polecam

Dosłownie pochłonęłam. Nie mogłam przestać czytać ani w nocy ("jeszcze tylko jedna strona"),ani w tramwaju, ani na przystanku i szybko kończyłam wszystkie obowiązki, by wrócić do czytania. Piękna opowieść o niezasłużonym błogosławieństwie, aniołach i najbrzydszym psie świata, który jednocześnie dał się natychmiast pokochać.

Wciągająca i emocjonująca książka. Bardzo miło spędzony czas. Przepiękne opisy i ciekawe postacie za którymi będę tęsknić :)

Przepiękna historia rodzinna.

Przepiękna historia rodzinna.

Bardzo dobra książka. Lekka, przyjemna i wciągająca. Warta polecenia

Bardzo dobra książka. Lekka, przyjemna i wciągająca. Warta polecenia

Wzruszająca opowieść o mocy przebaczenia i sile miłości. Miłości, która jest ponad nasze wady, złe wybory, doświadczenia, grzechy. To historia o pokoleniach ludzi, którzy z powodu rodziców cierpią i nie potrafią zagoić ran, dopóki nie zrozumieją miłości Boga, dającego nowe życie. Pochłonęłam tę powieść w jeden dzień. Miłość Boża nie ma sobie równych!

Od początku miałam dobre nastawienie, a treść i tak zaskoczyła mnie pozytywnie. Niestety wydawnictwo Szaron nie celuje w zachęcających opisach na okładkach. Plus za wiarygodną kreację postaci głównej bohaterki i niebanalnie napisane wątki mniejszych i większych nawróceń czy w ogóle rozwoju bohaterów, które autorka ukazała jako procesy, a nie jednorazowe zrywy. Powiedziałabym nawet, że książka jest poruszająca. Dobrze się czytało. Zdecydowanie polecam!
Edit: minęło już kilka tygodni od przeczytania książki, a wciąż do mnie wraca. Dlatego aż podniosłam ocenę, bo to jednak świadczy o wartości książki.

Przepiękna powieść o życiu,rodzinie i miłości. Pełna tajemnic i wielkich tragedii. Główną bohaterką jest Eliza - wdowa samotnie wychowująca trójkę dzieci.Poznajemy ją w momencie śmierci teścia.Teraz zaczynają się problemy z domem i cudownymi sadami Wyatta. Eliza nie ma pojęcia jak się nimi zająć i zdobyć pieniądze na spłatę długów.
Wie jedno,musi za wszelką cenę odzyskać sady Wyatta dla swoich dzieci.T tu zjawia się tajemniczy Gabe........
To piękna książka pokazuje różne życiowe drogi, mówi o poświeceniu,wybaczeniu oraz naprawie popełnionych win.Czyta się znakomicie. Serdecznie polecam

Wie jedno,musi za wszelką cenę odzyskać...

• Audiobooki
  • Along with audio
  • Mama

Dodaj cytat z książki Ukryte miejsca