Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 42.97 zł

Ukryte miejsca

Lynn Austin Wydawnictwo: Szaron literatura obyczajowa, romans
Hidden places
Szaron
powieści obyczajowe powieść chrześcijańska romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść historyczna romans chrześcijańska powieść historyczna powieści chrześcijańskie
Hidden places
literatura obyczajowa, romans

Bardzo dobra książka. Lekka, przyjemna i wciągająca. Warta polecenia

Wzruszająca opowieść o mocy przebaczenia i sile miłości. Miłości, która jest ponad nasze wady, złe wybory, doświadczenia, grzechy. To historia o pokoleniach ludzi, którzy z powodu rodziców cierpią i nie potrafią zagoić ran, dopóki nie zrozumieją miłości Boga, dającego nowe życie. Pochłonęłam tę powieść w jeden dzień. Miłość Boża nie ma sobie równych!

Od początku miałam dobre nastawienie, a treść i tak zaskoczyła mnie pozytywnie. Niestety wydawnictwo Szaron nie celuje w zachęcających opisach na okładkach. Plus za wiarygodną kreację postaci głównej bohaterki i niebanalnie napisane wątki mniejszych i większych nawróceń czy w ogóle rozwoju bohaterów, które autorka ukazała jako procesy, a nie jednorazowe zrywy....

Przepiękna powieść o życiu,rodzinie i miłości. Pełna tajemnic i wielkich tragedii. Główną bohaterką jest Eliza - wdowa samotnie wychowująca trójkę dzieci.Poznajemy ją w momencie śmierci teścia.Teraz zaczynają się problemy z domem i cudownymi sadami Wyatta. Eliza nie ma pojęcia jak się nimi zająć i zdobyć pieniądze na spłatę długów.
Wie jedno,musi za wszelką cenę odzyskać...

• Legimi
  • 2020
  • Along with audio
  • Chcę w prezencie
  • Czekam
  • Lektury dorosłości

Dodaj cytat z książki Ukryte miejsca