Strażnicy przymierza

Keepers of the Covenant
Szaron
2019-06-06
2019-06-06

Kolejny tom " Kronik odnowy" Lynn Austin przenosi nas w czasy biblijne. Bohaterowie, których znamy z Biblii ale tez i postacie fikcyjne nabierają ludzkiego wymiaru. Ich przeżycia są tak ludzkie. Strach, miłość, gniew, nienawiść. I tylko prawdziwa i czysta wiara pomaga im zrozumieć siebie i przeżyć ( dosłownie !) to co zgotowali im wrogowie, ludzie zaślepieni żądzą i nienawiścią.

Dodaj cytat z książki Strażnicy przymierza