Kup teraz - 14 ofert w cenie od 30.40 zł do 86.47 zł

Harry Potter i Czara Ognia (Wydanie ilustrowane)

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 4) literatura młodzieżowa
Harry Potter and Goblet of Fire
Data 1. wydania:
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
fantastyka Harry Potter magia czarodzieje
Harry Potter and Goblet of Fire
Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 4)
literatura młodzieżowa
Andrzej Polkowski
fantastyka Harry Potter magia czarodzieje

Polecam dla dzieci!!!

Miło spędzony czas. Dobra lektura.

Po raz drugi czytam Harrego Pottera ale pierwszy raz w tym pięknym wydaniu. Książka była cudowna i świetnie mi się ją czytało jak za pierwszym razem. Jednak chciałabym się skupić na rysunkach i wydaniu.
Rysunki jak zawsze mi się podobały, były takie jak sobie wyobrażałam, pełne kolorów i magicznych rzeczy. Jednak brakowało mi niektórych rysunków. Niestety ale ta część...

Szkoda, że tak mało ilustracji jak na tak grubą książkę. Wiele rozdziałów było bez rysunków, gdzie aż się prosiło o narysowanie czegoś.

Książka świetna, ale szkoda, że tak mało ilustracji.

2085

Na półkach: , , , , ,

UWIELBIAM te przepiękne ilustrowane wydania. ZŁOTO! <3
Powrót do Harrego Pottera i Czary Ognia po tylu latach był samą przyjemnością.

kocham

Wszystkie części z serii o Harrym Potterze poznawałem do tego, czwartego tomu, w formie audiobooka. Piotr Fronczewski czyta je doskonale. Nie wiem z jakiego powodu część czwartą czyta Wiktor Zborowski, którego maniera interpretacyjna jest dla mnie nieznośna. To nie pierwszy audiobook, który porzuciłem z powodu p. Zborowskiego. Książkę przeczytałem więc "klasycznie".
Nie...

Z każdym kolejnym razem coraz bardziej uwielbiam tę historię. Już zdążyłam zapomnieć, co jest tak zachwycającego w tym tomie!

Co kocham w czwartym tomie przygód Harry'ego Pottera:

Myślę, że jednym z mocniejszych punktów czwartego tomu serii, jest sam pomysł na fabułę. Autorka postanowiła urozmaicić codzienność uczniów Hogwartu, z którą mieliśmy do czynienia przez ostatnie trzy książki, przez dodanie do całości Turnieju Trójmagicznego, co było genialnym pomysłem na przełamanie rutyny. O ile do tej...

• Chcę w prezencie
  • 2020
  • 2019
  • Harry Potter
  • Fantastyka

Dodaj cytat z książki Harry Potter i Czara Ognia (Wydanie ilustrowane)