Nieoficjalny poradnik do Robloxa

Jaguar
2019-03-27
2019-03-27
Michał Zacharzewski

O ile ja nie gram w Robloxa, to mój młodszy brat namówił mnie do tej pozycji. Razem przeglądaliśmy te książkę i śmiało mogę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Jest tutaj pełno przydatnych informacji nie tylko dla osób, które dopiero zaczynają grę, ale również i dla zaawansowanych graczy. Z przejęciem oglądaliśmy wspólnie kolejne porady, które dla mnie może i nie były zbyt proste, ale dla mojego brata (stałego gracza),okazały się być bardzo przydatnymi informacjami dla doskonalenia w grze.
Od razu warto przyznać, że poradnik nie jest prosty, ale to logiczne, kto sięga po takiego rodzaju książkę, kiedy w ogóle nie ma styczności z takiego rodzaju grami?
Na szczęście wszystko jest dokładnie przenalizowane przez Autora od samego początku do końca. Mamy tutaj praktycznie wszystko, można powiedzieć, że informacje są posegregowane, od tych najłatwiejszych i początkujących po te bardzo zaawansowane.
Warto zauważyć, że jest tutaj bardzo dużo przydatnych informacji. A to jest bardzo istotne, że nie ma tutaj tak zwanego lania wody, tylko więcej tu praktyki jak teorii. Z tego co dowiedziałam się od brata, o połowie rzeczy on wcale nie miał pojęcia i nie mówię tutaj tylko o informacjach dla zaawansowanych, ale i również o tych przeciętnych.
Brat ma Robloxa na tablecie,ale z książki dowiedzieliśmy się, że można grać w tę platformę również i na xboxach, plasystation, na Androidzie, Iosie. Sama jest pod wrażeniem.
Ponadto sama przekonałam się o tym ze szczegółami co to jest tak naprawdę ten roblox. Jak ten system działa, co w sobie skrywa, jak wiele możliwości posiada. To świat, który nigdy się nie kończy...
To co stworzymy, wykreujemy, możemy udostępniać dalej, innym użytkownikom. My również możemy korzystać z tego co udostępnili nasi koledzy.
Bardzo fajne jest też to, że poradnik ma wiele kolorowych zdjęć, przez co te wiadomości praktyczne są bardziej przyswajalne i łatwiejsze do zapamiętania.

• Maczałem palce

Dodaj cytat z książki Nieoficjalny poradnik do Robloxa