Papierowy łabędź

The Paper Swan
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Podlipska
dark erotyk porwanie przemoc

Damian jest ogarnięty obsesją zemsty.
Przez wiele lat wszystko co robił prowadziło do celu, którym było zniszczenie jego dwóch głównych wrogów. Wszystko miał dokładnie zaplanowane.
Uderzył w najczulszy punkt jednego z nich - uprowadził jego córkę Skye. Chciał ją zabić aby jego wróg cierpiał tak, jak on cierpiał przez wiele lat.

Skye przeżywa szok, gdy dowiaduje się kim...

Tego się nie spodziewałam.
Myślałam, że będzie to po prostu kolejna historyjka z dużą dozą erotyzmu. Dostałam natomiast piękną historię o zemście i miłości, o przeszłości i przyszłości.
Takie zaskoczenia lubię

Porwał ją, odciął palca, chciał zabić a ona i tak go kochała czyli hardkorowe lovestory.

Kartele narkotykowe, zemsta, porwanie, luksus, brud i szpilki od Labountaina. Mroczny i zepsuty Damjen oraz wrażliwa i nieskazitelna Sky w szpilkach od Labountine to główni bohaterowie ballady o odrąbanym palcu w której wszyscy bohaterowie mieli syndrom nie rozmawiania ze sobą.
Choć...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pora na recenzje książki "Papierowy łabędź" @leylah.attar. Od razu powiem, że nie możecie przejść obojętnie wobec tej książki. Musicie ją przeczytać i poznać historię Skye i Damiana, a może Skye i Estebana?
Skye to dziewczyna, którą wychowuje ojciec, a raczej niania, która stała się jej matką i opiekunką. Esteban to syn niani. Dziewczynka zaprzyjaźniła się z nim, chociaż...

BOHATEROWIE: 6/10
AKCJA: 7/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI/A: 6/10
OKŁADKA:8/10
KREATYWNOŚĆ:6/10

Czegoś tutaj mi zabrakło. Być może chemii między bohaterami, być może bardziej rozwiniętej fabuły. Niestety oczekiwałam czegoś więcej :(

Cudowna opowieść o miłości i nienawiści. Czytając ją przeżyłam całą gamę emocji, a po skończeniu miałam ochotę zacząć czytać ją jeszcze raz. Gorąco polecam

🐚"Gdy kochamy, nosimy miłość w sobie, a w trudnych chwilach wzniecamy jej płomień, żeby rozproszyć ogarniający nas mrok. Im mocniej kochamy, tym jaśniej świeci."
Dwadzieścia jeden dni wystarczy, aby zmieniło się całe nasze życie w każdym możliwym aspekcie. Aby z poukładanej rzeczywistości, pełnej planów na przyszłość, luksusów i dobrobytów trafić w sam środek koszmaru....

„Niepewność mnie zabijała. Byłam gotowa na kolejne bolesne spotkanie, kolejną rundę poniżenia i degradacji zanim uzyskam jakieś przywileje. Przygotowywałam się na wszelką możliwość, czując ogromne napięcie w ramionach i szyi. Damian działał jednak nieprzewidywalnie, co było znacznie gorsze od systematycznego znęcania się według określonego wzorca. Przez to trwałam teraz w...

Od samego początku ta książka była dla mnie tajemnicza. Lekka, stonowana okładka jednak zawiera elementy krwi. Opis intryguje i nie zdradza zbyt wiele. Byłam zaintrygowana przed lekturą, a przeczytanie kilku pierwszych stron zaintrygowało mnie jeszcze mocniej. Postaram się przedstawić tę książkę tak, aby Wam nic za wiele nie zdradzić!

SKY w dzieciństwie nie cierpiała na...

Kupię każdą książkę, która wyjdzie spod pióra tej autorki!
Przepiękna historia, fantastyczny język i fuuuuura emocji. Jesli zatem lubicie wzruszenia, pakujcie w pobliże 3kg smarkatek i chwytajcie za tą książkę. Mądrą, piękną i oczyszczająca zarazem, bo choć głównie opowiada o miłości i, podobno nieodłącznie jej towarzyszącej nienawiści, daje wielką okazję zajrzenia wgłąb...

Dyskusje

• 2019