Coś się kończy, coś się zaczyna

Andrzej Sapkowski Wydawnictwo: superNOWA fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2012-03-01
superNOWA
Wiedźmin Sapkowski opowiadania Geralt
fantastyka, fantasy, science fiction
Wiedźmin Sapkowski opowiadania Geralt

Fajne, alternatywne zakończenie sagi. Napisane w charakterystycznym humorystycznym stylu Sapkowskiego. Łezka się w oku zakręciła.

Jedne niezłe, inne takie se, ale trzy GENIALNE: "W leju po bombie", "Złote popołudnie" i "Zdarzenie w Mischief Creek". Polecam!

Dramat, gdyby nie opowiadanie i Wiedźminie, pozycja do zapomnienia.

Opowiadania typu wiedźmińskie - w porządku. Świetne "W leju po bombie", ciekawy retelling "Alicji w Krainie Czarów" w "Złotym popołudniu". Za to, jak się okazuję, nie lubię Sapkowskiego w horrorze.

Całkiem ok. Warto odsłuchać

Zdecydowanie warta uwagi.

Świetne dwa opowiadania z wiedźmińskiego świata i tylko dzięki temu taka wysoka ocena. Dobre opowiadanie o czarownicach w ,, Zdarzenie w Mischief Creek". Reszta... słaba. Naciągane 8/10.

Kończąc przygodę Geralta po raz drugi przeczytałem samo opowiadanie "coś się kończy..." Jest to mega pozytywną zabawna historyjka...

Mylący opis na okladce. Opowiadania ze swiata Wiedzmina jak zawsze swietne. Mysle jednak , ze bardziej bylam zachwycona poprzednimi czesciami

Ciekawe, co się uda zapamiętać oprócz tych opowiadań wiedźmińskich. W sumie jednak fajne wrażenia

Dyskusje

11 242