Winny jest zawsze mąż

Michele Campbell kryminał, sensacja, thriller 352 str.
It's Always the Husband

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Cena przyjaźni

1 Link do recenzji

Krótko: harlequin. Płytka fabuła, powierzchowne postacie, drewniane dialogi.

Książka, z której można było wycisnąć więcej.

Zabrakło większej dokładności i wnikliwości w aspektach psychologicznych, a w tego typu opowieści aż się o to prosi.
Gdyby autorka mocniej sięgnęła w głąb psychiki głównych bohaterów, powieść tylko by na tym zyskała. Pozwoliłoby to jeszcze lepiej zrozumieć ich działania, przez świadomość tego, jak ich przeszłość, wychowanie,...

Świetna książka, trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Rewelacyjny thriller psychologiczny, czyta się jednym tchem.
Autorka bardzo dobrze pokazuje skomplikowane relacje między kobietami, natomiast zakończenie wbiło mnie w fotel, kompletnie nieprzewidywalne..

Książkę czyta się szybko, chociaż początek jest dosyć nudny, jednak potem dostajemy dobry kryminał z zaskakującym zakończeniem. Świętnie opisane skomplikowane relacje między kobietami, życie oparte na kłamstwie i zdradach.

Ciekawa opowieść o zwariowanej Kate i jej przyjaciółkach. Dosyć szybko się czyta, książka posiada rozdziały. Na początku troszkę się nudziłam ale później akcja się rozkręca i już nie mogłam się oderwać. Polecam :)

225/2019 (E)

Książka przyjemnie napisana. Z początku trochę się dłuzyła ale z każdą stroną robiło się ciekawiej. Do końca nieprzewidywalna. Chętnie sięgnełabym po więcej pozycji tej autorki.

3 młode kobiety i jedna przyjaźń na całe życie. 3 temperamenty, 3 charaktery, 1 więź z wieloma powiązaniami. Jedna noc, jedno wydarzenie, jeden krok za daleko i zbyt wiele wypowiedzianych słów i tysiące konsekwencji....
Aubrey, Jenny i Kate...młode studentki i współlokatorki jednego mieszkania poznają się na kampusie i oprócz wielkiej przyjaźni łączy ich złożona sobie...

Całkiem niezła opowieść o przyjaźni, miłości i zdradzie. Napisana przyjemnym językiem. Szybko się czyta, a sama historia wciąga. Dobra książka na jesienne popołudnie, kiedy chcemy się po prostu odprężyć, bez zbędnych refleksji.

Bardzo dobry , trzymający w napięciu kryminał.Zakończenie totalnie mnie zaskoczyło.

Dyskusje

• 2019
  • Legimi
  • 2020
  • E-book
  • 2019
  • Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Winny jest zawsze mąż