Martwy sad

Mieczysław Gorzka Wydawnictwo: Bukowy Las Cykl: Cienie przeszłości (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Bukowy Las
zbrodnia dzieci kryminał śledztwo wieś
Cienie przeszłości (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
zbrodnia dzieci kryminał śledztwo wieś

Świetna książka! Wątek kryminalny bardzo ciekawy, nieprzewidywalny a jednocześnie składający się na koniec w jedną całość. Bardzo mi się podobało. Wątek romansowy trochę kulawo wyszedł ale z drugiej strony taka sytuacja mogłaby się zdarzyć. Jako całość bardzo polecam. Na pewno z przyjemnością sięgnę po kolejną książkę tego autora!

"Martwy sad" to moje pierwsze, bardzo udane spotkanie z twórczością Mieczysława Gorzki. Ciekawie opowiedziana historia, której akcja wciąga czytelnika już na początku książki i bohaterowie o wyrazistych charakterach, to niewątpliwie atuty tego kryminału. Chętnie sięgnę po następne pozycje tego autora.

Wątek kryminalny dość ciekawie pomyślany i zbudowany, natomiast ten obyczajowy trąci sztampą. Jest nudny, przewidywalny i zupełnie niepotrzebny.

Słuchałam audiobooka ze wspaniałym lektorem - Filip Kosior jest mistrzem. Słuchanie tej książki było prawdziwą ucztą dla ucha ☺️ Opisy dróg, kierunków - dla mnie przydługie i chwilami zbędne. Natomiast historia ciekawa i wciągająca i z pewnością sięgnę po kolejne części trylogii. I na bank wybiorę audiobooki z tym samym lektorem. Polecam!

Dobry kryminał, ale rozwiązania, kto zabija, domyśliłam się w połowie książki. Za bardzo moim zdaniem wybrzmiała jedna kwestia dawnego kolegi głównego bohatera.

Dobrze trzyma w napięciu'

"Szału nie ma"
Średniak.
Przeczytałem, bo nie lubię odłożyć w połowie.
Przeczytałem. I koniec komentarza

Kryminał trzymający w napięciu od początku do końca. Ciarki na plecach. Bardzo polecam.

Miałem malutki kryzys czytelniczy, a od mojej ostatnie recenzji minęły ponad dwa miesiące. Po raz kolejny postanowiłem wybrać się na nasze polskie podwórko. Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Mieczysława Gorzki . Otrzymany prezent, oraz wiele pozytywnych opinii na grupach książkowych sprawiło, że wzięcie na tapetę dzieł autora było nieuniknione. Dodatkowym...

Polecam książkę, był to mój pierwszy kontakt z tym autorem i okazała się pozytywnym zaskoczeniem.

Dyskusje

1 666