Więcej niż pocałunek

Okładka książki Więcej niż pocałunek Helen Hoang Patronat LC
Okładka książki Więcej niż pocałunek
Helen Hoang Wydawnictwo: Muza Cykl: The Kiss Quotient (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Kiss Quotient (tom 1)
The Kiss Quotient
Muza
2019-06-05
2019-06-05
Data 1. wydania:
2018-06-05
9788328712041
Paweł Wolak
debiut literacki erotyka namiętność relacje damsko-męskie romans romans erotyczny spotkanie

więcej Więcej

Jak dla mnie książka bardzo romantyczna z wieloma scenami erotycznymi. Czyta się miło, szybko i przyjemnie.

Zaczęłam czytać tą książkę ze względu na wątek bohaterki z ZA. W miarę ciekawie poprowadzona fabuła, jednak jak dla mnie zbyt dużo erotyki 🙄😶

Po "Więcej niż pocałunek" autorstwa Helen Hoang sięgnęłam głównie dlatego, że książka w 2018 roku dzięki użytkownikom portalu Goodreads zdobyła pierwsze miejsce w kategorii najlepszy romans (pominę fakt, że miała wtedy średnią konkurencje).

I do teraz się zastanawiam, dlaczego ona wygrała.

Trzydziestoletnia Stella jest specjalistką od ekonometrii, jednak niezbyt radzi...

Sympatyczni bohaterowe i bardzo zmysłowe sceny łóżkowe, ale raczej nie wrócę do kolejnych tomów

Wzruszająca historia a społecznej dziewczyny i chlopaka wychowywana twarda ręką. Choć to może historia jakich wiele mimo wszystko jest w niej cos świeżego i pokazanego z zupełnie inny sposób.

Do bólu przewidywalna. Bohaterowie nijacy, Stella mimo ciekawego zarysu gdzieś tam się rozmywa, a jej problemy są tylko delikatnie zaznaczone i znikają jak za dotknięciem magicznej. .. różdżki. Do tego w moim wydaniu tej książki zdarzały się literówki. Słabiutko.

Miałam ochotę na coś lekkiego, więc sięgnęłam po tę książkę. Chyba ten gatunek nie jest dla mnie, bo czytałam tę powieść długo i się wynudziłam. Sam pomysł na książkę ciekawy, bo opowiadała o dziewczynie cierpiącej na zespół Aspergera, ale fabuła już nie do końca okazała się interesująca. Niczym mnie ta powieść nie zaskoczyła i na każdym etapie była do bólu przewidywalna,...

Rewelacyjna, zaciekawia od pierwszej strony. Wątek kariery, romansu, psychologiczny związany z zaburzeniami głównej bohaterki.
Postać Stelli świetnie opisana, a na końcu wyjaśnienia autorki. O tym, co było inspiracją do napisania tej książki.

Skąd te pozytywne opinie? Średnia wśród znajomych ok 8,0🙈,więc czytam, czytam, czekam,czekam docieram do prawie trzysetnej strony i z przykrością rezygnuję.
Książka jest tak infantylna i tak "niefajnie" wprowadza czytelnika w świat chorych na zespół Aspergera (dziwne tym bardziej, że autorka cierpi na to schorzenie).
Opisy scen erotycznych...🙆‍♀️ też pozostawiają wiele do...

,,Wieciej niż pocałunek" to moje pierwsze spotkanie z autorką.
I na pewno nie ostatni !
Historia Stelli i Michaela całkowicie zawładnęła mną i chciałabym żeby się nie kończyła 😍
Polecam wszystkim !

1 330