Dieta na wynos. 100 przepisów na zdrowy lunch

Publicat S.A.
kulinaria inne blogerzy piszą
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria inne blogerzy piszą

Ta książka zbiera naprawdę ciekawe i prosto opisane przepisy. Coś czuję, że wiele dań na stałe wejdzie do mojego menu :)

Świetna książka kulinarna, dość proste przepisy na pyszne dania. Zarówno sałatki jak i zupy doskonałe, zrobiłam wiele przepisów z tej książki i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ogromne plusy za możliwości zamienników do każdego przepisu i za tabele wartości odżywczych.

Książka jest naprawdę fajna, przepisy zbilansowane i proste w przygotowaniu, duży plus za składniki - nie muszę przemierzać całego miasta w poszukiwaniu złotego pędu bambusa, czy innego... Jednak jeden DUŻY minus za tytuł - ten zbiór to nie jest 100 PRZEPISÓW NA LUNCH. "Dań do syta" jest 10, później możemy zrobić miski warzyw, sałatki itp, - ok, są to dania lunchowe....

Najlepsza książka ze zdrowymi pomysłami jaką miałam, smaczne, proste i z normalnych składników

Doszliśmy do momentu, w którym nie szanuje się ani potrzeby snu, ani potrzeby racjonalnego żywienia, zwłaszcza w pracy. Sen zajmuje znaczną część doby, podobnie jak jedzenie posiłków, jednak wieczna gonitwa sprawia, że sen jest krótki i płytki, a żywność stała się fast.

Zatem jak zamienić kanapki w pracy na zdrowy lunch? Jak gotować tanio, smacznie, zdrowo i jak się tym...

• Kulinarne
  • Chcę w prezencie
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Kucharskie
  • 2019