Jak radzić sobie z nastolatkiem. Poradnik dla dorosłych

Josh Shipp Wydawnictwo: Rebis poradniki dla rodziców
The Grown-Up's Guide to Teenage Humans
Joanna Grabiak-Pasiok
Rebis
The Grown-Up's Guide to Teenage Humans
poradniki dla rodziców
Joanna Grabiak-Pasiok

Przeczytałam w swoim życiu kilka poradników, wszystkie dotyczyły wychowania dzieci :) Trafił mi się baaardzo trudny osobnik, ale po 15 latach mogę powiedzieć, że nie jest źle.
Po poradnik "Jak radzić sobie z nastolatkiem" sięgnęłam, wiedziona impulsem. Nie czułam, że potrzebuję rad, bardziej chciałam sprawdzić, czy dowiem się czegoś nowego, sprawdzę, czy czegoś nie robię...

• 2021
  • Psychologia