Zadra

Okładka książki Zadra Robert Małecki
Nominacja w plebiscycie 2020
Okładka książki Zadra
Robert Małecki Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Bernard Gross (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Bernard Gross (tom 3)
Czwarta Strona
2020-01-15
2020-01-15
literatura polska gross małecki czwarta strona
Inne

Wyróżniona opinia i

Zadra

przeczytanych książek 1988 napisanych opinii 1680

Trzecia i zarazem równie ciekawa część z komisarzem Grossem . Świetny kryminał polecam :) Czekam na 4 część

Trzecia część z komisarzem Bernardem Gorssem i jednocześnie trzecia rewelacyjna część całej serii.

W ostatnim czasie przeczytałam wszystkie trzy cześci. Jestem krytyczna i wymagająca co do polskiej literatury, ale generalnie przygody detektywa Grossa na plus.
W pierwszej czesci sporo było niedoróbek, logicznych, słownych itd.
W czesci drugiej autor jakby dopracował wszystko. Dobrze sie czytało, historia mnie wciągła.
Trzecia część... przegadana. Tak jakby autor podpisał kontrakt na ileś tam stron, koło 350 no i całą historie zrobił na 100 a resztę uzupełnił nic nie wnoszącymi do sprawy retrospekcjami, marzeniami sennymi, opisom hobby Grossa itd itd Nudy! Plus ciągły dopływ nowych postaci .. plątanina dziwnych nazwisk i imion... I jakoś tak mało przestrzeni na własne główkowanie. Idziemy za Grossem praktycznie nie myśląc i nie snujac swoich teorii...

Na plus klimat małego miasteczka, ładnie prowadzone dialogi bez chichotów i głupich gadek. Sama historia fajna, pogmatwana, nic nie jest oczywiste i bohater nasz sie miota cały czas. Zwłaszcza ze w sumie wszyscy odkładają wszystko "na jutro".

Generalnie polecam, ale bez fajerwerków.

W pierwszej czesci sporo było niedoróbek, logicznych, słownych itd.
Trzecia część... przegadana. Tak jakby autor podpisał...

Dobra ale za dlugo i jak zwykle komisaz Gross jedna noga chyba juz jest w grobie. Jak dla mnie to sie dluzyla i za malo akcji chociaz cala sprawa dosyc ciekawa.

Trzecia część serii jednego z moich ulubionych polskich Autorów.

Trzecia część serii jednego z moich ulubionych polskich Autorów.

Kolejna swietnie skonstruowana zagadka. Uwielbiam pióro autora I uwielbiam komisarza Grossa ❣️

Super powieść, trzyma w napięciu do samego końca.

Super powieść, trzyma w napięciu do samego końca.

Trzecia część cyklu z Bernardem Grossem. Zwarta akcja pełna sekretów i tajemnic z przeszłości. Intrygujące śledztwo trzyma w napięciu do samego końca kryminału. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom by poznać przyszłe losy Bernarda Grossa. Pozycja godna polecenia.

Kolejny znakomity kryminał @robertmalecki.autor , choć szczerze mówiąc miałam nadzieję, że w tej części rozwikłana zostanie sprawa napadu na żonę Grossa... No cóż, czekam dalej.. Nie zmienia to faktu, że jestem ogromną fanką pióra tego autora

Video

Video