Reset

Okładka książki Reset
Krzysztof Domaradzki Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Komisarz Tomek Kawęcki (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Tomek Kawęcki (tom 3)
Czarna Owca
2019-09-18
2019-09-18
literatura polska Łódź policja policjant porachunki mafijne półświatek szantaż śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna zemsta korupcja

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Debiut "Reset" Krzysztofa Domaradzkiego rozpoczyna Trylogię łódzką z komisarzem Tomaszem Kawęckim.
Głównym bohaterem jest człowiek żyjący w przestrzeni miejskiej, którą sam wytwarza. Miasto Łódź jest konstrukcją urbanistyczno - architektoniczno - społeczno - kulturową, w której pulsuje strona emocjonalna i mroczna za sprawą Krzysztofa Domaradzkiego.

Historia Łodzi sięga...

„Reset” to ostatni tom genialnej trylogii autorstwa Krzysztofa Domaradzkiego, której głównym bohaterem jest komisarz Tomasz Kawęcki. Nie polecam czytać bez znajomości poprzednich części, gdyż zepsuje to całkowicie końcowy efekt. O fabule też za wiele nie mogę napisać, by nie kraść Wam przyjemności z delektowania się tą serią.

Mogę natomiast polecić tę trylogię całym swoim,...

Trzecia ale czy ostatnia część serii? Nie sądzę. Pościg za mordercą zakończony ale inne wątki pozostają nierozwiązane. Bardzo dobra powieść, trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Po przeczytaniu Sprzedawcy tego samego autora, postanowiłem sięgnąć po wcześniejsze pozycje zaczynając od 1 serii tomu z komisarzem Kawęckim.
Co mogę powiedzieć o moim odbiorze tej książki - to wyraźnie słabsza pozycja niż Sprzedawca, ale to chyba zrozumiałe - to była w końcu pierwsza książka autora.
Styl bardzo podobny, identyfikujący autora, ale mniej wyrazista w każdym...

Bardzo dobra trylogia. Polecam💪

Ostatnia część łódzkiej trylogii.

Do tej pory nie udało się odnaleźć mordercy studentki, młodej policjantki i prawdopodobnie wielu innych kobiet. Nikt nie wie co się z nim stalo. Policjanci nie ma żadnego tropu, są bezsilni. Tomek Kawęcki, który odszedł ze służby prowadzi własne poszukiwania, wielokrotnie nagina prawo aby poznać tożsamość zwyrodnialca. Czy uda mu się...

Bardzo dobra, świetna, wybitna. Aż żal, że to już ostatni tom.

Rewelacyjna dla mnie,

spodobała mi się i wciągnęła ta historia - więcej nie napisze bo bym musiał po spojlerować a obiecałem sobie, ze nie będę. Ta ósemka to w sumie za całą trylogie. Lubię takie zakończenia i nawet wolałbym żeby Autorowi nie przyszło do głowy z tego robić serii typu "Chyłka"..

Najlepsza część kryminalnej trylogii. Wątek sensacyjny który rozwija się poprzez dwie wcześniejsze pozycje tutaj zostaje zgrabnie zakończony. Nie ma zwrotów akcji, nie ma fantastycznych wyjaśnień, jest rozwiązanie do którego Kawęckiego i czytelnika doprowadziła dobrze napisana historia. Nie wiem tylko dlaczego czasem czytanie trylogii tak męczyło, może chodzi o głównego...

• 2020
  • 2021