Testament magika

Janet Farell Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 3) horror
Anna Just
Edipresse
Przygody Jessiki Bannister Historie z dreszczykiem Testament magika
Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 3)
horror
Anna Just
Przygody Jessiki Bannister Historie z dreszczykiem Testament magika

seria z tomu na tom coraz bardziej się rozkręca

Na pewno lepsza niż poprzedni tom

Bardzo lubię książki z tej serii. Bardzo szybko się je czyta, praktycznie jednym tchem, są też duże zwroty akcji i trzymające w napięciu do ostatniej strony.

Seria książek o dziennikarce Jessice Bannister. Kobieta odkrywa, że posiada dar widzenia zjawisk paranormalnych. Dar wykorzystuje do rozwiązywania tych najbardziej mrocznych stając się postrachem tych, którzy woleliby pozostać niezauważeni. Każdy tom to kolejna odsłona jej emocjonujących przygód.

Na półkach: , , , , , , ,

Kolejny tom za mną i super.
Seria coraz fajniej się rozkręca. Już się nie mogę doczekać kolejnego tomu, właśnie dlatego od razu go zacznę ;).
I tę część czytało się bardzo szybko i bardzo wciągnęła ;).
Gorąco polecam!!!

Lubię motyw klauna w horrorach. Jego postać zawsze była bardzo niepokojąca. Chyba zostało mi takie przekonanie po przeczytaniu powieści "To!" Stephena Kinga. Przyjemne opowiadanie na niedzielne popołudnie. :)

Kolejna książka z przygodami Jessiki Bannister. W tej części mierzy się z zagadką osobliwego włamania oraz manią prześladowczą dotyczącą karła z przeszłości. Co w tym wszystkim robi pewien iluzjonista? Z małym dreszczykiem. Fajny przerywnik między innym lekturami :)

Trzecia z serii historia o przygodach Jessiki Bannister, młodej dziennikarki o paranormalnych zdolnościach. Jest to wersja kieszonkowa. Bardzo cieniutka. Posiada około 200 stron i to dosyć dużą czcionką. Pomiędzy rozdziałami są piękne klimatyczne czarno-białe ilustracje. Idealnie wpasowują się w klimat książki. Można na spokojnie przeczytać wieczorem do herbatki, w max 2...

W kolejnej części paranormalnych przygód Jessici Bannister, podążamy tropem magii i iluzji. Młoda dziennikarka, swój nowy artykuł zamierza poświęcić znanemu magikowi, którego pokazy organizowane są w Londynie, niestety jej szef ma wobec niej inne plany i kieruje Jessikę na trop tajemniczych włamań do domu jego przyjaciela i sklepu z antykami. Kobieta podejmuje śledztwo...

W tej części przygód naszej dziennikarki, obserwujemy jej pracę nad reportażem dotyczącym dość specyficznych napadów. Tutaj jednak poznajemy również jeden z etapów przeszłości naszej bohaterki, nie będę tu o tym pisał aby nie wrzucać żadnego spoileru co i tak jest trudne poprzez objętość książeczki. Jednak nie będę się nad nią pastwił z tego powodu. W pewnym momencie...

• 2019
  • Fantastyka
  • Pajęczyny 🕸 duchy 👻 nietoperze 🦇
  • Bez których nie umiem żyć
  • Posiadam i przeczytałam
  • Książki papierowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Testament magika