Testament magika

Książka na popołudnie. Ta część okazała się znacznie mniej ciekawa niż dwie poprzednie części.
Tym razem pozostajemy w Londynie. Jessica chce napisać artykuł o słynnym magiku. Naczelny ma jednak inne plany i zleca jej artykuł o tajemniczym włamaniu.
Ksiazka powinna być ciekawa, tajemnicze włamania gdzie nic nie ginie. Magia i iluzja. A jednak czegoś ewidentnie tej części brakuje.

Seria książek o dziennikarce Jessice Bannister. Kobieta odkrywa, że posiada dar widzenia zjawisk paranormalnych. Dar wykorzystuje do rozwiązywania tych najbardziej mrocznych stając się postrachem tych, którzy woleliby pozostać niezauważeni. Każdy tom to kolejna odsłona jej emocjonujących przygód.

Na półkach: , , , , , , ,

Kolejny tom za mną i super.
Seria coraz fajniej się rozkręca. Już się nie mogę doczekać kolejnego tomu, właśnie dlatego od razu go zacznę ;).
I tę część czytało się bardzo szybko i bardzo wciągnęła ;).
Gorąco polecam!!!

Kolejny tom za mną i super.
I tę część czytało się bardzo szybko i bardzo wciągnęła ;).
Gorąco polecam!!!

Kolejna książka z przygodami Jessiki Bannister. W tej części mierzy się z zagadką osobliwego włamania oraz manią prześladowczą dotyczącą karła z przeszłości. Co w tym wszystkim robi pewien iluzjonista? Z małym dreszczykiem. Fajny przerywnik między innym lekturami :)

W kolejnej części paranormalnych przygód Jessici Bannister, podążamy tropem magii i iluzji. Młoda dziennikarka, swój nowy artykuł zamierza poświęcić znanemu magikowi, którego pokazy organizowane są w Londynie, niestety jej szef ma wobec niej inne plany i kieruje Jessikę na trop tajemniczych włamań do domu jego przyjaciela i sklepu z antykami. Kobieta podejmuje śledztwo licząc na dobry artykuł , przy okazji mierząc się z koszmarami z dzieciństwa. Co wspólnego mają zakazana miłość, cyrkowy gnom,runiczna księga, wizje z przeszłości i tajemniczy iluzjonista? Tego dowiecie się z trzeciej części przygód młodej dziennikarki, która widzi to, co dla innych pozostaje niewidzialne.
Polubiłam Jessikę, chętnie przeczytam kolejne części "Historii z dreszczykiem". Format książki absolutnie mi nie przeszkadza, szybko się czyta i wciąga od początku do samego końca.
Serdecznie polecam :)

Lubię motyw klauna w horrorach. Jego postać zawsze była bardzo niepokojąca. Chyba zostało mi takie przekonanie po przeczytaniu powieści "To!" Stephena Kinga. Przyjemne opowiadanie na niedzielne popołudnie. :)

Bardzo lubię książki z tej serii. Bardzo szybko się je czyta, praktycznie jednym tchem, są też duże zwroty akcji i trzymające w napięciu do ostatniej strony.

Na pewno lepsza niż poprzedni tom

Na pewno lepsza niż poprzedni tom

seria z tomu na tom coraz bardziej się rozkręca

seria z tomu na tom coraz bardziej się rozkręca

Napisane jest to bardzo słabo, ale trzeba przyznać, że kilka rozwiązań fabularnych na niezłym poziomie.

• Biblioteka
  • Kryminał
  • Marzena

Dodaj cytat z książki Testament magika