Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.95 zł

Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki

Marta Matulewicz Wydawnictwo: Lira Cykl: Singielka w Londynie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Lira
singielka londyn romans pierwsza praca
Singielka w Londynie (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
singielka londyn romans pierwsza praca

1926

Kolejny cykl o perypetiach Ewy w Londynie. Jak zwykle wpadnie w tarapaty, będzie miała kłopoty sercowe wielkiego kalibru, ale i sukcesy. Wszystko okraszone dawką śmiechu. Lekko, chwilami banalnie. Na leniwy dzień.

Tak samo dobra jak pierwsza część. Trochę śmieszna , momentami nawet bardzo. Idealna książka na plażę

Bohaterka jest tak fajtłapowata, że historia, która w zamyśle miała być zabawna staje się żenująca, a kolejne wpadki tytułowej singielki wywołują ciarki żenady.

2 część przygód Ewy, która pojechała ze Szczecina do Londynu, do swojej Przyjaciółki.
Moim zdaniem lepsza od pierwszej.
Ewa dostaje pracę jako recepcjonistka w jednej z sieci siłowni w Londynie. Radzi sobie całkiem nieźle i łapie nić porozumienia z każdą dziewczyną, która z Nią pracuje.
Znacznie rzadziej zdarzają się Jej wpadki, z czego jest zadowolona.
Pewnego dnia poznaje...

Nie lubię niedokończonych historii, dlatego po przeczytaniu pierwszego tomu niemal niezwłocznie sięgnęłam po drugi. Pomimo braku rozdziałów (znowu...) czytało się szybko. Bohaterka nie irytuje mnie już tak jak w poprzednim tomie - oczywiście żal mi jej, gdy okazuje się, że idealny z pozoru facet tak naprawdę odbiega od ideału, ale cieszę się, że nie jestvto historia typu...

Przeciętna, akcja już ciekawsza niż w ! tomie, coś się działo. Tutaj już pojawiły się pierwsze kryzysy w związku. Może 3 część będzie jeszcze ciekawsza

WWW.ZACZYTANA-NA-ZABOJ.PL

Kolejne losy zwariowanej Ewci :)

FABUŁA:
Od czasu kiedy czytałam pierwszą część minęło trochę czasu. Przyznam, że do tej pory trochę zapomniałam o losach rezolutnej Ewci. Przypomniałam sobie o tej książce za pomocą pierwszej recenzji, którą znajdziecie TU . Ewa po rozstaniu rzuciła dotychczasowe życie i zamieszkała w Londynie, dzięki zaproszeniu...

Postanowiłam wziąć się trochę za dokończenie zaległych serii i przeczytałam drugi tom singielki. Niestety, w tej części już nie było tak dobrze. Wyskoki Ewy już tak nie bawiły, a sama fabuła mnie trochę nudziła. Autorce zdarzały się duże błędy w treści. Język nadal jak dla mnie jest kanciasty i ciężko się to czyta. Trochę jestem zawiedziona, bo pierwszy tom prezentował się...

Przygód Ewy ciąg dalszy. Nadal dobrze się czyta, nadal myśleć nie trzeba.

Książkę polecam łyknąć w wersji audio, a to z tego powodu, że nie trzeba mocno skupiać się na akcji i myśleć, można się zrelaksować, słuchając o dalszych perypetiach singielki w Londynie. Ilona Chojnowska podnosi walory książki, czytając w sposób naturalny, zdecydowany i niezmanierowany.

• 2019
  • Przeczytane w 2019