Patronat LC
Inne

Oficjalne recenzje i

Przesłanie Punka

[ 11 ] Link do recenzji

"Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć" - to zdanie przyprawia mnie o dreszcze ekscytacji, zresztą jak cała książka. Penelope Douglas to jedna z moich ulubionych autorek, która doskonale potrafi budować napięcie w swoich książkach. Historie takie jak ta absolutnie uzależniają i przeżywa się je całym sobą i wspomina jeszcze długo po ich przeczytaniu.

Polubiłam autorkę od czasu jak przeczytałam Corrupt, czytam wszystkie po kolei i każdą jestem zachwycona,

Miłość, która zrodziła się z przyjaźni. Ile znacie książek z takim motywem? Jestem pewna, że mnóstwo. Jednak ta jest inna od reszty. ❤️

Była dla niego wszystkim. Myślał nawet, że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów, jego Ryen. Obiecali sobie, że nigdy się nie spotkają i nie będą siebie szukać w mediach społecznościowych. Żadnych zdjęć, żadnych spotkań. Tylko listy i...

Książka ciekawa, z dobrym tematem oraz bohaterami. Chociaż często zachowanie głównej bohaterki było irytujące było też "prawdziwe". Nie można zaprzeczyć, że ludzie często się tak zachowują. Jednak szkoda, że tak późno się ogarnęła. Ogólnie polecam.

Książka nie jest płytka, daje do myślenia. Bohaterowie ciekawi.

Na prawdę fajna Książka. Przez cały okres czytania zastanawiałam się "jak to się skończy". Zawierała w sobie też sporo smutku... wiec nie jest to super lekka książka na wieczór. Ale nie mniej jednak mega polecam przeczytać. Polecana dla wieku: 18-25 z racji wieku bohaterów :)

Genialna książka i historia. Wspaniali bohaterowie. Teksty. Polecam

Ojej!! Po prostu każdy z nas może utożsamić się z jednym z bohaterów książki. Historia przeniosła mnie do dzieciństwa i przeżywanych wtedy problemów każdy może znaleść w niej cząstkę uczuć przeżywanych jako nastolatkowie bądź jako dzieci. świetna polecam czyta się jednym tchem... !!! Nie spodziewałam się takiego zakończenia byłam mocno zdziwiona ale o to w tym właśnie...

Bardzo fajnie i szybko sie czyta, jak zresztą wszystko tej autorki.
Wciąga na maksa.
Polecam

Świetna książka. Zaskakująca i bardzo ciekawa. Przeczytałam ją jednym tchem. Bardzo podoba mi się styl pisania autorki. Opisy zawsze są tak szczegółowe że czuję jakbym oglądała film. Polecam 🙂

Dyskusje

1 441