Pokusa Erin

Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Drowning Erin
Data 1. wydania:
2017-11-09
Ischim Odorowicz-Śliwa
Wydawnictwo Kobiece
miłość nienawiść seks upokorzenie cierpienie uczucia pomoc rodzina sekrety zaufanie
Drowning Erin
literatura obyczajowa, romans
Ischim Odorowicz-Śliwa

Książka ma podobny schemat do "Przebudzenia Olivii". Szybko się ją czyta, fajna historii, ale dosyć klasyczna. Jeśli ktoś szuka romansu młodzieżowego ze scenami erotycznymi to może trochę się zawieść, bo jest ich tam dosyć mało i późno się zaczynają. I są krótkie i mało szczegółowe.

Po "Przebudzeniu Olivii" od razu chwyciłam za "Pokusę Erin". Trzyma ten sam poziom, mimo iż historia jest zupełnie inna. Naprawdę polecam - to będzie mile spędzony wieczór! Leci 7/10, bo jednak historia Olivii bardziej mi przypadła do gustu.

Ciekawa historia Erin oraz Brendana. Poznajemy ich historię trochę dwutorowo. Podczas gdy to co się dzieje na bieżąco jest opisywane z perspektywy Erin, historycznie dostajemy opis wydarzeń oczami Brendana. Zabieg bardzo ciekawy.

Ich historia jest zgrabnie opisana, dialogi cięte i zabawne. Myślę, że historia byłaby idealna na komedie romantyczną ;)

------------...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dopiero w połowie książki zorientowałam się, że książka bardzo delikatnie nawiązuje do innej książki autorki a mianowicie "Przebudzenie Olivii" (swoją drogą"Przebudzenie Olivii" jest rewelacyjną książką i z uwagi na nią sięgnęłam po "Pokusę Erin) tzn. pojawiają się bohaterowie z poprzedniej książki, ale tę można czytać całkowicie oddzielnie. Jednak niestety...

Szczerze,to niestety mnie nie porwała.
Pod sam koniec książki,to wręcz się nudzilam.
Spodziewałam się czegoś lepszego,pierwsza część (Przebudzenie Olivii) była MEGA,ta niestety bardzo średnia...

Uwielbiam styl pisania autorki. Po prostu kocham. Akurat ta książka mnie nie porwała, ale jest bardzo ciekawa i nie żałuję przeczytania. Po prostu po "Przebudzenie Olivii" spodziewałam się czegoś lepszego. Niemniej jednak warto przeczytać, bo dobra jest. Tylko brakuje tej oryginalnej historii jak u Willa i Olivii oraz chemii między nimi.

Całkiem niezły romans, ale... "Przebudzenie Olivii" było o wiele lepsze. Zabrakło mi tutaj tej chemii, jaka była między Willem i Oliwią. No i ogólnie tamta historia była ciekawsza. Ale nie narzekam, są gorsze książki.

Elizabeth O'Roark potrafi napisać dobrą powieść. "Przebudzenie Oliwii" uważam, za jedną z moich ulubionych książek. Jestem zachwycona sposobem pisania autorki oraz tego jak kreuje swoje postacie. Mimo, że "Pokusa Erin" opowiada losy Erin, przyjaciółki Oliwi oraz Brendana, brata Willa. I do tego pierwszą książkę przeczytałam bardzo dawno temu, to nie było problemy z...

To że kocham czytać już wiecie 😂. Niedawno podczas zakupów spożywczych w @biedronka_official_pl kupiłam książkę @elizabethoroark
pt,, Pokusa Erin". Zamieszczam krótki opis książki :😍 Erin i Brendon od dawna za sobą nie przepadają. Dziewczyna nie znosi kobieciarzy, Brendan nigdy nie ukrywał, że jedyne co go interesuje, to przygoda na jedną noc i zero zobowiązań. Mężczyzna ma...

Erin Doyle i Brendan Langstrom nigdy za sobą nie przepadali. Głównym powodem tej niechęci było to, iż Erin pragnęła związać się z mężczyzną, z którym w przyszłości założy rodzinę i będzie wieść spokojne i ustabilizowane życie. Pragnęła tego, czego za wszelką cenę unikał Brendan. Dla niego najważniejsza w życiu była dobra zabawa i dziewczyny, które zmieniał jak rękawiczki....

Dyskusje

• 2019