Pokusa Erin

Okładka książki Pokusa Erin
Elizabeth O'Roark Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Drowning Erin
Wydawnictwo Kobiece
2019-04-17
2019-04-17
Data 1. wydania:
2017-11-09
Ischim Odorowicz-Śliwa
miłość nienawiść seks upokorzenie cierpienie uczucia pomoc rodzina sekrety zaufanie

Bardzo przyjemna

Bardzo przyjemna

Przebudzenie Olivii pochłonęłam, ta kdiazke pożarłam hehe. Jest mega. Zajebista książka. Uwielbiam jej książki.

Książka super i warta przeczytania. Ale końcówka bez szału.

Książka super i warta przeczytania. Ale końcówka bez szału.

Książka, po którą sięgnęłam po latach, kiedy to czekała na swoją kolej. Pierwsza książka tej autorki była przez długi czas moją ulubioną historią. Lubiłam do niej wracać i często o niej myślałam.

"Pokusa Erin" to książka, która pokazuje co jesteśmy w stanie zrobić dla rodziny i jak trudne decyzje musimy podjąć, by być szczęśliwym. Nie zawsze nasze życie układa się tak, jakbyśmy chcieli. Zwłaszcza, że na naszej drodze stają niewłaściwe osoby...

Erin to kobieta, która mi w pewnym stopniu zaimponowała. Z jednej strony była bardzo zżyta z rodziną, mierzyła się z koszmarami sennymi oraz gburowatym szefem. Z drugiej zaś była odważna, nie pozwoliła się zaszufladkować i walczyła o to, by być szczęśliwą.

Bardzo dobra książka. Miło spędziłam z nią wieczór. Polecam!

Na półkach: , , , ,

Pokochałam poprzednią książkę tej autorki, natomiast w tę nie mogłam się wkręcić. Długo zbierałam się do jej przeczytania, miałam wysokie wymagania i niestety nie zostały spełnione.

Jakoś nie mogłam się wkręcić, historia nie przemawiała do mnie. Z czasem po prostu przelatywałam wzrokiem, żeby jak najszybciej ją skończyć.

Sama nie wiem jak ocenić tą książkę..niby była okej ale coś mi jednak nie zagrało..nie była już tak wciągająca jak Przebudzenie Olivii. Bohaterowie tez nie do końca mi się spodobali..zwłaszcza Brendan. Jego moralność była dla mnie bardzo wątpliwa mimo, że autorka próbowała na wszelkie sposoby go wybielić..a szkoda bo w pierwszej książce go bardzo lubiłam.

Na plus, że czyta się szybko a sam styl autorki jest bardzo przyjemny.

Na plus, że...

Mega, wciągnęła od pierwszych stron. Jedyne co mnie drażniło to pieprzony Rob. Ale ogólnie bardzo ale to bardzo polecam.

Świetna książka! Równie dobra co "Przebudzenie Olivii". Autorka mnie nie zawiodła. Historia wciąga już po kilku pierwszych stronach i trzyma w napięciu aż do końca. Polecam

Książka jest świetna. Podobnie do "Przebudzenie Olivii", ta również mi się spodobała. Krótkie rozdziały to to co lubię, dzięki temu historia opowiadana jest płynnie i szybko się ją czyta. Zdecydowanie książka warta uwagi.

Ile może namieszać 1 osoba? Ile musimy zrozumieć zanim przyznamy się do miłości?
Ile jesteśmy w stanie znieść by w końcu być szczęśliwym? Na każde pytanie odpowiedź brzmi "dużo"
....... ale warto jest kochać i o tym wiedzieć

....... ale warto jest kochać i o tym wiedzieć