Serce w kosmosie

Izabela Dawidowicz Wydawnictwo: Liberum Verbum literatura piękna
Liberum Verbum
2019-03-20
2019-03-20

W mojej opinii to najgorsza książka jaką czytałem, być może komuś się spodoba - ja jednak zdecydowanie odradzam!

Dzień dobry Pani May Kasahara,

Pani komentarz narusza moje dobra osobiste, to zniesławienie. Informuję Panią, że jeśli Pani komentarz nie zostanie usunięty, to złożę skargę na policję.

Izabela Dawidowicz

Dzień dobry Pani May Kasahara,

Izabela Dawidowicz

Książka została wydana w formie kompletnie niestrawnej dla czytelnika - to bełkot, pomieszanie pseudo mistycznych rozważań z romansidłem i kiczowatą, grafomańską "poezją" (połączenie najbardziej oklepanych "romantycznych" fraz). Zazwyczaj nie zajmuję się w ogóle tego rodzaju "literaturą" - wydaną własnym sumptem, bez porządnej redakcji i korekty, w minimalnym nakładzie. Na tę pozycję zwróciłam jednak uwagę ze względu na dość agresywne próby promocji przez Autorkę na grupach na Facebooku. Dawno zapomniałabym o tej książce - w końcu podobnych aspirujących pisarzy, którzy wolą zapłacić za wydanie niż pracować nad warsztatem jest masa. Tu jednak doszło do sytuacji kuriozalnej: zaczęłam otrzymywać na konto w Lubimyczytac wiadomości z groźbami, bym usunęła "plusika" pod jedną z krytycznych opinii. Zaspamowano także mój stary blog. Taka reakcja została wywołana zaledwie "plusikiem", nie opublikowałam wówczas żadnej opinii. O ile można zrozumieć rozczarowanie Autorki krytycznymi recenzjami i jej ból, to prześladowanie czytelników i groźby są niedopuszczalne. W dodatku najprawdopodobniej dwie maksymalne oceny pod tą pozycją zostały dodane przez samą Autorkę lub jej przyjaciół - obydwie to puste konta, na których nie ma żadnych innych aktywności.

Bełkotliwy jezyk i bardzo niskich lotów przemyslenia głównej bohaterki. Autorka twierdzi że książka jest oryginalna, a ja mówię że to po prostu typowe romansidło. Wytrzymałem do połowy i nie zamierzam kończyć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Książki najgorsze

Dodaj cytat z książki Serce w kosmosie