Mustangiem przez Afrykę

literatura podróżnicza
Wolf Capital Sp. Z o.o.
2018-01-01
2018-01-01

Książka którą trudno jednoznacznie ocenić. Z jednej strony jako literatura podróżnicza zawiera ciekawe informacje i cenne wskazówki. Na plus także materiał zdjęciowy. Z drugiej jednak autor z szacunku do czytelnika mógłby oszczędzić mu opisów jego erotycznych uniesień. Nie wiem czy miało wplynąć to na atrakcyjność książki ale w moim odczuciu wywołalo raczej niesmak a do przesadnie pruderyjnych osób raczej nie należę. Irytację wywolują też ciągłe zachwyty nad urodą jego dziewczyny. Sądzę że byłoby lepiej zostawić takie rzeczy dla siebie. Samo wydanie książki także pozostawia wiele do życzenia - w trakcie czytania książka się zwyczajnie rozpadła, większość kartek jest luźna. Można było bardziej się do tego przyłożyć zwłaszcza że jak wspomniał autor w jednym wywiadzie zajmowała się tym jego spółka... Podsumowując jeśli chodzi o samą Afrykę można znaleźć bardziej wartościowe publikacje które po przeczytaniu pozostaną w jednym kawałku.

Dodaj cytat z książki Mustangiem przez Afrykę