Cat

Okładka książki Cat Magda Mila
Okładka książki Cat
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Dzikie Noce (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dzikie Noce (tom 2)
Habanero
2019-03-29
2019-03-29
BDSM dominacja romans miłość erotyka

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,8
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...

Mogą Cię zainteresować

Całkiem miło się czyta. Pierwsza część jednak była zdecydowanie mocniejsza.

Całkiem miło się czyta. Pierwsza część jednak była zdecydowanie mocniejsza.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Muszę przyznać, że chyba ciut bardziej podobała mi się od poprzedniej. Tu poza dużą ilością seksu była też fabuła nie związaną z nim.
Historia Beaty i dzieci... , niestety wokół wiele takich Beat jest, a dopiero gdy zdarzy się tragedia zauważamy, że było coś nie tak. Dobrze, że tylko tak to się skończyło.
No nic lecę do Alexa😅

No nic lecę do Alexa😅

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mocna kobieta sukcesu ulega urokowi inteligentnego gliniarza. Ona ma swoje upodobania, bo jest dominą. Ale wymięka w obliczu wrażenia od pierwszego widzenia. Trochę słabsze w doznaniach, niż część pierwsza. Bardziej romantyczna lecz z momentami. Jest dość gorąco. Choć troszkę mnie drażniła ta nagła uległość i poddanie kobiety. Nadal jednak trzyma poziom. I zachęca do sięgnięcia po następną część.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna książka.
Perypetie bohaterów bardzo mi się podobały. Dużo się dzieje. Wątek policji i układów. Seks namiętność.
Polecam

Fajna książka.
Polecam

polecam

polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Druga część serii już nie jest tak ostra jak pierwsza. Jednak bardziej przyjazna dla tych, którzy rozpoczynają poznawanie książek w tej tematyce. Książka wciąga i szybko się czyta. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa książka, nieco inna od pierwszej części ale równie interesująca.

Ciekawa książka, nieco inna od pierwszej części ale równie interesująca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zdecydowanie mniej ognia niż w pierwszym tomie, ale i tak miło się czytało.

Zdecydowanie mniej ognia niż w pierwszym tomie, ale i tak miło się czytało.

Na półkach: , , , ,

Zdecydowani bardziej podobała mi się pierwsza część. Jednak dalsza historia głównych bohaterów jest również zmysłowa i budząca pożądanie, jestem ciekawa jak zakończy się ta miłosna trylogia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trochę mniej porno, więcej treści. Była szansa na dużo lepszą część od poprzedniej, ale niewykorzystana.

• 2019
  • Audiobook