Cat

Okładka książki Cat
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Dzikie Noce (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dzikie Noce (tom 2)
Habanero
2019-03-29
2019-03-29
BDSM dominacja romans miłość erotyka

Patronaty LC

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,8
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Mogą Ciebie zainteresować

Zdecydowanie mniej ognia niż w pierwszym tomie, ale i tak miło się czytało.

Zdecydowanie mniej ognia niż w pierwszym tomie, ale i tak miło się czytało.

Muszę przyznać, że chyba ciut bardziej podobała mi się od poprzedniej. Tu poza dużą ilością seksu była też fabuła nie związaną z nim.
Historia Beaty i dzieci... , niestety wokół wiele takich Beat jest, a dopiero gdy zdarzy się tragedia zauważamy, że było coś nie tak. Dobrze, że tylko tak to się skończyło.
No nic lecę do Alexa😅

No nic lecę do Alexa😅

Ciekawa książka, nieco inna od pierwszej części ale równie interesująca.

Ciekawa książka, nieco inna od pierwszej części ale równie interesująca.

Druga część serii już nie jest tak ostra jak pierwsza. Jednak bardziej przyjazna dla tych, którzy rozpoczynają poznawanie książek w tej tematyce. Książka wciąga i szybko się czyta. Polecam.

Mocna kobieta sukcesu ulega urokowi inteligentnego gliniarza. Ona ma swoje upodobania, bo jest dominą. Ale wymięka w obliczu wrażenia od pierwszego widzenia. Trochę słabsze w doznaniach, niż część pierwsza. Bardziej romantyczna lecz z momentami. Jest dość gorąco. Choć troszkę mnie drażniła ta nagła uległość i poddanie kobiety. Nadal jednak trzyma poziom. I zachęca do sięgnięcia po następną część.

polecam

polecam

Fajna książka.
Perypetie bohaterów bardzo mi się podobały. Dużo się dzieje. Wątek policji i układów. Seks namiętność.
Polecam

Fajna książka.
Polecam

Idąc za ciosem, sięgnęłam po drugą część "Dzikich nocy". Tym razem rzecz dotyczy Nataszy, która w swoistych okolicznościach występuje jako domina Cat. Znamy ją bardzo dobrze, gdyż jest przyjaciółką i wspólniczką Jonatana i odegrała znaczącą rolę w poprzednim tomie. Wówczas również mieliśmy okazję poznać Iwo, policjanta, który początkowo jest wrogo nastawiony do naszej trójki przyjaciół. Jego wrogość jednak nie trwa długo, a to właśnie za sprawą Nataszy. Zaczyna między nimi iskrzyć, jednak upodobania Nat, nie pozostają bez echa przy budowaniu jakiejkolwiek relacji z przystojnym gliniarzem. Kto tu kogo zdominuje? Czy jest szansa na jakiś kompromis?

Podobnie jak w pierwszej części książka ocieka seksem, i to tym ostrym. Niemniej jednak nie brakuje też uczuć i emocji. Mamy również wątek sensacyjny i niejedną zagadkę czy problem do rozwiązania. Akcja, uczucia, seks - to są właśnie "Dzikie noce".

Na półkach: , , , ,

Nie tak dobra jak tom pierwszy. Niestety drugi tom nie ma już tego zaskoczenia z tomu pierwszego. Jest jakby bardziej ckliwa, mniej zaskakująca, jednak nadal interesującą. w tomie tym poruszamy się w świecie Nataszy i Iwa. dobrze dopełnia się historią. Ewidentnie też autorka zostawia sobie pole aby dopisywać kolejne wątki (wprowadzać kolejne postacie). Taka lektura na rozluźnienie ;)

Zdecydowanie mniej cukierkowa część - mamy tutaj porachunki, trochę kryminału, szczyptę romansu, garść erotyki i jak zwykle u Pani Magdy - mnóstwo siły płynącej z przyjaciół.
Ona - Domina. On - nie dający się zdominować glina. Mieszanka wybuchowa, ale zarazem wyjątkowa.
Mnóstwo się dzieje, jeszcze więcej wywołuje to emocji. Ze względu na porno zdecydowanie 18+.

Magda Mila Cat Zobacz więcej
Magda Mila Cat Zobacz więcej