Łabędź i szakal

J.A. Redmerski Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: W towarzystwie zabójców (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
The Swan & the Jackal
Data 1. wydania:
2014-03-05
Dorota Lachowicz
NieZwykłe
The Swan & the Jackal
W towarzystwie zabójców (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Dorota Lachowicz

legimi

Uwielbiam i polecam. Jak dla mnie najlepsza część.

Drogi Czytelniku...

Na wstępie chcę zaznaczyć, iż znajdziemy tu wiele scen przemocy (i to nie byle pobicia), zabójstw i wulgarne słownictwo, więc ta powieść skierowana jest głównie do pełnoletnich miłośników literatury.

Miłość? Oczywiście.
Tajemnice? Będą.
Strach? Oj, tak...
Zabójstwo? I to nie jedno...
Śmierć? Niestety.
Alkohol? Uhum...
Tortury? No cóż, będą stosowane...

Na półkach: , , , ,

Jak na sadystę Fredrik to bardzo wrażliwy koleś :D Historia Seraphiny była naprawdę szokująca i bardzo ciekawa. A zakończenie... cóż definitywnie to nie jest historia z happy endem. Naprawdę szkoda Fredrika. Nie mogłam się oderwać od tej historii.

Kolejna część serii, w której tym razem głównym bohaterem jest Fredrik. Pokazany tutaj został z zupełnie innej perspektywy niż w poprzednich częściach, co mnie osobiście się nie do końca podoba, ponieważ jest tutaj ukazany jako niezwykle wrażliwy facet co mi wcale nie pasuje do roli płatnego mordercy, a tym bardziej gościa od przesłuchań. Dużym plusem tej książki jest...

Mam za sobą kilka kolejnych godzin spędzonych w Towarzystwie zabójców a głównie z towarzystwie Frederika. Muszę przyznać, że to towarzystwo, mimo tego, że tak specyficzne bardzo mi odpowiadało :) Frederika zdążyłam już polubić w poprzednich częściach, jednak poznałam tak naprawdę dopiero teraz. Ta część zdecydowanie utrzymuje poziom poprzednich, jednak jest odrobinę inna,...

Tym razem mamy do czynienia z głównym bohaterem, który dla miłej odmiany nie jest chaotyczny i lekkomyślny. Jest za to zabójcą, ale nie takim zwyczajnym bo do jego obowiązków należy głównie wyciąganie informacji od swoich ofiar, a jak sami możecie się domyśleć, nie robi tego w miły sposób.
Mimo swojej bezwzględności potrafi być czuły i mieć wyrzuty sumienia co w jego...

CYKL KSIĄŻEK W towarzystwie zabójców
Trzecia część
W tej części bardziej poznajemy mroczną i sadystyczną postać Fredrika Gustavssona . Choć jego dusze spowija wieczny mrok bardzo polubiłam tę postać.
Płatny zabójca, który pozwolił sobie na miłość, ale niech Was nie zmyli ten opis, bo to wcale nie jest romans.

Zdecydowanie polecam.

„Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę – kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem, śmiercią i najmroczniejszą formą miłości.

A potem Seraphina zniknęła.

Minęło...

Cały tom jest tym razem o Fredriku Gustavsson i o Seraphinie.
Fredrika znamy z poprzednich tomów ale też wzmianka jakaś była o jego żonie Seraphinie.
Kurcze powiem wam, wciągająca książka, na maksa od pierwszej kartki po ostatnia.
Ta część według mnie jest trochę smutna. Nie chce dużo zdradzać bo może jest ktoś kto jeszcze nie czytał.
Wiemy jedno Fredrik nie miał łatwego...

Dyskusje

• 2019