Łabędź i szakal

J.A. Redmerski Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: W towarzystwie zabójców (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
The Swan & the Jackal
Data 1. wydania:
2014-03-05
Dorota Lachowicz
NieZwykłe
The Swan & the Jackal
W towarzystwie zabójców (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Dorota Lachowicz

Nie jestem zwolenniczką kryminałów, thrillerów psychologicznych - bo tą książkę zaliczam do takiego - to nie mogę się oderwać od tej serii.
Kolejna część serii " W towarzystwie zabójców".
Tym razem poznajemy historię Federika - Specjalistę lub Szakala jak kto woli. Poszukuje zaginionej żony, która zapadła się pod ziemię.
Zamiast jej odnajduje Cassie, która doznała...

Ostra fabuła ale bardzo ciekawa książka

Fredrik... Mroczny, groźny, perfekcyjny w swojej branży. Ta branża to przesłuchiwanie... a właściwie torturowanie ludzi... a właściwie ofiar. Bezwzględny sadysta pracuje na zlecenia organizacji Victora zrzeszającą najlepszych płatnych zabójców. Jednak życie zaskakuje. Fredrik spotyka Seraphine, kobietę która jest jeszcze okrutniejszym potworem niż on sam. Taka kobieta...

Historia Sarai i Victora ogromnie mi się spodobała, jednak najbardziej intrygowała  mnie postać Fredrika Gustavssona - przyjaciela wyżej wymienionej dwójki.
Fredrik Gustafsson nie jest typowym zabójcą. Jest sadystą. Od najmłodszych lat przeżywał piekło, które ukształtowało jego dorosłe życie. Autorka ukazywała nam fragmenty jego dzieciństwa, które pozwalały zrozumieć jego...

Całą serię czytam dniami i nocami śpiąc tylko tyle ile muszę i kiedy już naprawdę muszę. Całe szczęście mam urlop i jest pandemia. :O Gorąco polecam. Fredrick, Cassie oraz Seraphina ... Spośród mrocznej lektury, której już sporo przeczytałam Szakal i Łabędź na pozycji pierwszej! I chyba tak już zostanie.

3 część zabójców i historia Fredrika , która po części tłumaczy nam dlaczego jest taki jaki jest.
A jest wyjątkowo brutalny, to historia również jego małżeństwa, która pokazuje, że Fredrik nie jest zupełnie bez serca i potrafi kochać. Niestety będzie to miłość,która skończy się tragicznie. Czy nasz silny i wyjątkowo niebezpieczny bohater się po tym podniesie.
Cała seria...

Swietna

Książka fenomenalna.Pełna tajemnic , to co się dzieje w jej połowie tak mnie szokuje że jestem pod wielkim wrażeniem.Nie można się od niej oderwać.Od razu musiałam się zabrać za następna cześć :)

legimi

Uwielbiam i polecam. Jak dla mnie najlepsza część.

Dyskusje

• 2019