W KRĘGU U-BOOTÓW 4

Helmut WitteRolf Mutzelburg Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Finna Seria: seria z kotwiczką powieść historyczna
Der Kommandant von U-159. Eichenlaubtrager und Kommandant von U-203. Unterseeboot U-505.
Wojciech Szreniawski
Oficyna Wydawnicza Finna
powieść historyczna
Wojciech Szreniawski
seria z kotwiczką

Okładka książki W KRĘGU U-BOOTÓW 4 Helmut Witte, Rolf Mutzelburg, Otto Mielke
2,0
W KRĘGU U-BOOT... Helmut Witte, Rolf ...

"U-boot zacumowany"
Kiedyś "seria z kotwiczką" należała do moich ulubionych. Dziś pozostała cieniem dawnej siebie. Wydawane książki są (oprócz Morisona) są coraz słabsze zarówno w tłumaczeniu jak i w treści.
"W kręgu u-bootów 4" to kolejne trzy opowieści o walce "szarych wilków" podczas drugiej wojny światowej.
Wstęp napisał wydawca Andrzej Ryba. Jest miejscami dość...

• II wojna światowa
  • Seria z kotwiczką FINNA