Ancillary Mercy

Ann Leckie Wydawnictwo: Orbit Cykl: Imperium Radch (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Orbit
kolonializm space opera
Imperium Radch (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
kolonializm space opera

Czytałem po angielsku - to trochę dla mnie większy wysiłek i mam nadzieję, że nie zaniżam przez to oceny. Bo książka jest tylko dobra. Tylko dobra pomimo tego, że wcześniejsze części cyklu Imperium Radch bardzo mi się podobały (szczególnie pierwsza).

Teoretycznie część z tego, co mi się podobało nadal jest obecne - trochę klimat space opera, trochę książka psychologiczna,...

Dyskusje

• Sci-Fi