Pieśni Słowian wschodnich: Antologia nowej prozy rosyjskiej

literatura piękna
1995-01-01
838664608X
Anna Kunicka, Ewa Rojewska-Olejarczuk, Wiesława Karaczewska, Natalia Woroszylska, Jadwiga Szymak-Reiferowa, Anna Dzięgielewska

Z powodu różnych zajęć zrezygnowałam w tym roku z książki "Wojna i pokój" i w zamian wzięłam inną książkę na chybił-trafił. Bardzo się zdziwiłam, że nikt jej wcześniej na lubimy czytać nie dodał, pojawiła się wtedy myśl "co ja takiego wybrałam, że tego nie ma?". :-D

Wybrałam zbiór opowiadań i fragmentów powieści 10 autorów rosyjskich, którzy żyli i tworzyli w czasie...

• Rok 2018/2019 z literaturą rosyjską
  • Rok 2018