Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?

Okładka książki Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować? Joanna Preisner, Paweł Preisner
Okładka książki Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?
Joanna PreisnerPaweł Preisner Wydawnictwo: I.D. Media poradniki
poradniki
I.D. Media
2018-01-01
2018-01-01

Okładka książki Dzieciaki z Krainy Niesnu. Wielkie poszukiwania Jakub Bogusz, Joanna Preisner
Dzieciaki z Kr... Jakub Bogusz, Joann...
Okładka książki Dzieciaki z Krainy Niesnu. Tajemnica Strażnika Jakub Bogusz, Joanna Preisner
Dzieciaki z Kr... Jakub Bogusz, Joann...

Wydaje nam się, że wiemy dużo, a nawet więcej, a jak się okazuje, w sytuacjach zmuszających nas do podejmowania istotnych decyzji, różnie to wygląda. Na pytanie zadane jako tytuł tej pozycji odpowiadają bardzo konkretnie i interesująco jej autorzy. Przyznam, że czytałam z ogromnym zaangażowaniem, mimo, iż ze sprzedażą mieszkań, czy domów nie mam nic wspólnego. Dlaczego? Treść merytoryczna oparta na konkretnych przykładach jest najlepszym odzwierciedleniem tego, co autorzy chcą nam przekazać. A jest tego naprawdę sporo. Czytelnie, przejrzyście i zajmująco.

Dlaczego to takie ważne ktoś zapyta. Cóż się kryje za samym faktem chęci sprzedaży mieszkania? Odpowiedź jest prosta - wiele aspektów, na które zwyczajnie nie zwrócilibyśmy uwagi. Autorzy są doświadczonymi w branży deweloperskiej ekspertami, którzy w swojej książce opisują na bazie konkretnych przykładów z życia wszelkie zawiłości, ale i "kruczki", jakie napotkamy na drodze - jako procesu ciągłego, zmierzającej do sprzedaży mieszkania. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas kupna mieszkania, za pomocą jakich metod i narzędzi wyeksponować jego mocne strony podczas sprzedaży, na jakie przeszkody się nastawić, do jakiej grupy docelowej skierować naszą ofertę oraz jakie zastosować triki designerskie, by uwypuklić atrakcyjność naszego mieszkania. To tylko niektóre z poruszanych tematów.

"Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" - na to tytułowe pytanie odpowiedzą Wam doświadczeni autorzy, którzy szczególny nacisk nałożyli na to, by każdy czytający, niezależnie od stopnia w branży mieszkaniowej miał jasną wizję tego, jak przygotować się być może do jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Nie brakuje w niej indywidualnych przykładów, przystępnego języka, dopracowanego merytorycznie tekstu, który jest zrozumiały nawet dla laików takich jak ja. Znajdziecie tutaj także osobny rozdział z najczęściej zadawanymi pytaniami przez klientów. Dla tych co planują, by uniknąć powszechnych błędów i sprzedać z korzyścią. Szczerze polecam!

• Nieruchomości
  • Przeczytane - Ekonomia/Giełda/Biznes

Dodaj cytat z książki Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?