Dzieciaki z Krainy Niesnu. Tajemnica Strażnika

Joanna PreisnerJakub Bogusz Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzieciaki z Krainy Niesnu (tom 1) opowiadania, powieści dla dzieci
Akapit Press
Dzieciaki z Krainy Niesnu (tom 1)
opowiadania, powieści dla dzieci
2014-09-01

Okładka książki Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować? Joanna Preisner, Paweł Preisner
7,0
Jak sprzedać m... Joanna Preisner, Pa...
Okładka książki Dzieciaki z Krainy Niesnu. Wielkie poszukiwania Joanna Preisner, Jakub Bogusz
7,5
Dzieciaki z Kr... Joanna Preisner, Ja...

Książka o wszystkim i o niczym.Ciekawych wątków niewiele, główna bohaterka Amelia sama nie czy to jawa czy sen, inni bohaterowie cudaczni, przerażają jak chociażby ogromny Chomik.Przewodnik rozmawia z Amelią rymując, pogarsza tym samym sytuację ale myślę , że dzieli lubią czytać coś co się rymuje.
Za dużo magii.

• Rok 2015