Złamane skrzydła

Świetna książka i zachęcam do przeczytania.
Pełna cudownych cytatów, które motywują do trwania w wierze.

Druga część powieści "Oczy anioła"
Zaczynamy na nowo śledzić losy Brielle, w życiu której znów nie dzieje się dobrze. Dotykają ją nocne koszmary, Jake coś przed nią ukrywa a ojciec częściej sięga po alkohol i zaczyna spotykać się z Oliwią.
Po raz kolejny obserwujemy walkę dobra ze złem a dzięki niezwykłej broni jaką została obdarowana bohaterka możemy wraz z nią poznawać...

Na półkach: , , , , ,

Shannon Dittemore zadebiutowała w roku 2014 powieścią „Oczy anioła”. Po 4 latach od debiutu nakładem Edycji Świętego Pawła ukazała się druga odsłona losów Brielle i Jack’a, które podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej części również trzymają w napięciu.

Losy Brielle zaczynamy śledzić na nowo w momencie, gdy coraz częściej zaczynają nawiedzać ją przerażające nocne...

• 2018
  • 2019
  • @Blog
  • Od Wydawnictw/Autorów - Recenzenckie
  • Kupić
  • Cykl: Oczy anioła
  • Literatura amerykańska

Dodaj cytat z książki Złamane skrzydła