Bloger dusz. Część 2

Leon Knabit OSB Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
Leon Knabit OSB Bloger dusz
publicystyka literacka, eseje
Leon Knabit OSB Bloger dusz

Na półkach: , , , , , , ,

Całkiem niedawno pisałam o pierwszym tomie cyklu Bloger dusz, więc dzisiaj czas na przybliżenie Wam tomu drugiego. Ta część również podzielona jest na dwa obszerniejsze nazwijmy to podrozdziały. W pierwszym z nich ojciec Leon odpowiada na pytanie zadawane mu przez Internautów.

Rozbieżność tematyczna owych indagacji jest przeogromna, dotykają one kwestii wiary oraz bardzo...

„Bloger dusz. Część 2”, mimo swoich niewielkich rozmiarów dotyka – oczywiście w skrótowej formie – wielu zagadnień z dziedziny wiary. Może być dobrym wyborem, jeśli chcemy przeczytać „lekką” książkę z dziedziny duchowości.

Pełna recenzja książki na stronie:

Czy ojca Leona trzeba komuś przedstawiać? Myślę, że słyszeli on nawet ludzie niewierzący. Ten leciwy już benedyktyn, to przeor opactwa w Tyńcu znany ze swego poczucia humoru, otwartości i świetnego kontaktu z młodymi ludźmi. Od wielu lat prowadzi bloga, piszę książki, spotyka się z czytelnikami.

Celem wydania 2 tomowej książki pt. „Bloger dusz” jest zebranie twórczości...

• Mam do przeczytania
  • 2019