Pod wodą

Patronat LC
Catherine Steadman Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
Something in the Water
Jacek Żuławnik
Burda Publishing Polska
niebezpieczeństwo nienawiść relacje damsko-męskie szantaż tajemnica thriller ucieczka
Something in the Water
kryminał, sensacja, thriller
Jacek Żuławnik

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu zajmuje wykopanie grobu?*

4 Link do recenzji

Akcja rozkręca się dopiero w okolicy 150 strony, więc nie warto się zniechęcać bo później to całkiem fajny lekki thriller.

Główna bohaterka jest strasznie naiwna i chytra na pieniądze, ale końcówka ratuje tę książkę, bo tak całą historię śledzi się przyjemnie.

Trzydziestoletnia Erin stojąc u progu nowej drogi życia ma wszystko o czym mogłaby marzyć współczesna kobieta: dom nie obciążony hipoteką, przystojnego narzeczonego pracującego w świecie finansów oraz kreatywną pracę, a jej pierwszy samodzielny dokument o trójce wybranych więźniów otrzymał dofinansowanie, mając szansę odbić się szerokim echem w środowisku filmowym. Jakie...

Niestety tylko trzy gwiazdki. Po znakomitym początku, który wciąga czytelnika w sekundę i sprawia, że ma się ochotę czytać dalej, jest już tylko gorzej. Nieważne, czy mówimy o potwornie przewidywalnej fabule, absurdalnych "zbiegach okoliczności" (bez których ta historia nie miałaby prawa bytu) czy papierowych bohaterach, "Pod wodą" to po prostu nie jest dobra książka.

Pod...

W związku z tym, że to debiut nie daję niższej oceny, ale książka jest raczej słaba. Ciągnie się niemiłosiernie, za dużo opis zupełnie niepotrzebnych. Do tego ta Erin, ja rozumiem, autorka chciała budować napięcie, więc przypisywała głównej bohaterce cechy takie żeby coś można było z tego wykombinować, ale to nie dla mnie. Sytuacja mocno naciągana i w realnym życiu raczej...

Początek książki zaskakujący, wciągający. Kiedy książka zaczyna się od kopania grobu, później musi być coraz lepiej. Jednak nie było. Do momentu odnalezienia torby same nudy i smętki. Chciałam już odłożyć książkę. Dobrze, że tego nie zrobiłam, ponieważ wreszcie akcja ruszyła z kopyta. Zakończenie świetne. Nie był to rewelacyjny thriller, ale całkiem dobra pozycja. Erin...

Erin to szczęściara. Młoda, ładna, ma interesującą pracę i super narzeczonego. Aktualnie ma też jednak pewien problem. Musi zakopać zwłoki. Doprecyzuję, że ludzkie.
Co doprowadziło uroczą Erin do tej niecodziennej, przynajmniej dla niej sytuacji? O tym jest ta książka ;)
Powieść Catherine Stedman to taki thriller z przymrużeniem oka. Główna bohaterka nie powala inteligencją...

Bardzo dobra, szybka akcja, ciekawy film by z tego powstał.

Zawierając związek małżeński liczymy nie tylko na wzajemną miłość i szacunek , tolerancję i harmonijne funkcjonowanie związku , ale przede wszystkim prawdomówność , pełne zrozumienie i wsparcie ze strony obu stron. Związek reporterki telewizyjnej Erin i finansisty Marka już przed ślubem nie wróży szczęścia, wzajemnego pokonywania trudnych sytuacji życiowych .
Erin...

Dyskusje