Rywalka

2018-07-02
Data 1. wydania:
2018-06-14
Aleksandra Żak
Aleksandra Żak thriller teściowa trójkąt miłosny

19/56

19/56

Polecam serdecznie!!!

Polecam serdecznie!!!

Na półkach: , , , ,

Od dziś będę mówić o sobie jako wróżbita Maciej. Przeczytałam sam opis i od razu nasunęło mi się zakończenie. Więc czemu zdecydowałam się po nią sięgnąć, zapytacie? Bo po cichu liczyłam, że się mylę :D, że to nie może być takie przewidywalne, no i po trochu, czy może jednak się nie mylę. No i trach, skończyło się tak jak myślałam. To pierwszy wielki minus. Drugi to taki, że dla mnie osobiście to żaden thriller, prędzej obyczajówka, w dodatku kiepska. Praktycznie wszyscy bohaterowie irytujący, zwłaszcza główna bohaterka.. No bo jaka normalna kobieta po tylu poniżeniach zarówno ze strony przyszłej teściowej jak i przyszłego męża, tkwi dalej w takiej toksycznej atmosferze?.. Rozumiem że miłość bywa ślepa, ale aż do tego stopnia, żeby zostawić godność, szacunek do samej siebie gdzieś daleko za sobą?? Zakończenia które przewidziałam tym bardziej nie kupiłam..
Także no, nie polecam. Ocena subiektywna, ale prosto z serca.

Książka do której wróciłam po jakimś czasie. Przekonana opiniami , poleceniami uznałam, że ja dokończę. Jednak pomimo chęci, nie zrobiła na mnie tego wrażenia WOOW , jakie lubię mieć po skończonej lekturze. Nie jest zła, jednak nie ma tego czegoś w sobie . Sama historia, to taka jedna z wielu. Na ten moment nie będę bardziej zagłębiac się w twórczość autorki. To książka , o której pewnie szybko zapomnę.

Dobra książka,momentami były przynudzające momenty,ale można przymknąć oko,zakończenie mnie zaskoczyło,kompletnie się nie spodziewałam takiego obrotu spraw,polecam.

Nie będę zbytnio się rozpisywać, bo nie ma sensu.
Książka naprawdę dobra! Czasami irytująca, ale po przeczytaniu już wiesz dlaczego tak było. Tak jak większość niespodziewałam się takiego obrotu spraw. Polecam!

Nie będę zbytnio się rozpisywać, bo nie ma sensu.

Bardzo dobrze będę wspominać tą książkę. Książka opisuję historię Emily, która spotyka na swojej drodze Adama. Szybko stają się parą, która się świetnie rozumie, spędza ze sobą masę czasu. Czar związku pryska w momencie kiedy Emily poznaje matkę Adama. Od tego momentu jej związek napiętnowany jest ciągłą walką z matką Adama. Jak to się dalej potoczy i czy związek wytrzyma ten test musicie już przeczytać sami:)
Książkę bardzo dobrze się czyta, lekka, łatwa i przyjemna.

świetna , trzymająca w napięciu i ta końcówka! nie spodziewałam się takiego obrotu spraw naprawdę warta przeczytania, polecam

Słabiutka. Postacie są tak denerwujące, że trudno obdarzyć je jakimkolwiek przychylnym uczuciem. Generalnie od samego początku można się domyślić w czym tkwi intryga, ziobro zaskoczenia. Wymęczyła mnie ta książka. Żaden thriller ani kryminał z tego nie jest, a już na pewno nie sensacja.

Na półkach: , , , , ,

Mocne 8.5. Książkę czytało się szybko, czekając co się wydarzy dalej. Nie była przewidywalna dlatego polecam 😉