Depresja u osób w podeszłym wieku

Robert E. Howard Wydawnictwo: Via Medica nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Depression in Elderly People
Iwona Alicja Trzebiatowska
Via Medica
Depression in Elderly People
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Iwona Alicja Trzebiatowska

W książce obracamy się wokół depresji osób starszych. Mocną stroną książki jest to, że obraca się tematyce tytułu i nie wychodzi poza jego ramy. Klasyfikacja, etiologia, obraz kliniczny, badania, formy leczenia, to tylko niektóre z tematów książki. Pomocna dla osób borykających się z problemem

• PSYCHOLOGIA

Dodaj cytat z książki Depresja u osób w podeszłym wieku