Kup teraz - 7 ofert w cenie od 18.00 zł do 33.20 zł

Otwarte
Now You See Her
kryminał, sensacja, thriller
Daria Kuczyńska-Szymala

Kolejna książka, która wprawiła mnie w zachwyt. Po raz kolejny zostałam zaskoczona - pomysłem i zakończeniem. Świetna książka.
📖
Poruszana przez autorkę tematyka jest koszmarem chyba większości rodziców - porwanie dziecka. Nie mam pojęcia i nie jestem w stanie sobie wyobrazić co taki rodzic czuje, ale wydaje mi się, że autorka dość dobrze wykreowała głównych bohaterów...

Wow! Po przeczytaniu książki jestem mega zadowolona. Powieść wciągająca. Życzyłbym sobie samych takich książek. W żadnym momencie nie wieje nudą, zakończenie jest nieprzewidywalne. Polecam! Przyjemności z czytania!

Rozwiązanie mnie zaskoczyło (szkoda tylko że najważniejsze rzeczy zostały wyjaśnione tak wcześnie) choć nie było nie do odgadnięcia. Dla mnie książka skończyła się mniej więcej w okolicach przeczytanych 85% później moim zdaniem to już takie nic nie wnoszące "pitu pitu". A z plusów to że momentami była wciągająca. Nie była nudna poza samą końcówką. Oceniłabym na takie mocne...

Interesująca, wciągająca wartka akcja ,bez zbędnych bzdur. Przeczytana jednym tchem. Minus dla autorki,że napisała tylko jedną książkę. Kupiłabym wszystkie Jej książki w ciemno.

Od poczatku do konca trzyma w napieciu. Polecam..

Piękna książka. Nie mogłam się od niej oderwać.

Jakie to było dobre! Jeszcze nigdy z biegiem akcji i przerzucanych stron, tytuł nie nabierał tak odmiennego znaczenia. Zwroty akcji co chwila, to jest naprawdę świetnie napisany kryminał, mega polecam!

całkiem przyjemnie się czyta, momentami mocno wciągająca
akcja przedstawiona z perspektywy dwóch osób, co czasem wprowadza trochę zamieszania ;)
polecam, lekka lektura na weekend :)

Charlotte jest matką trójki żywiołowych dzieci w wieku od dziesięciu do trzech lat. Od dwóch lat jest rozwódką. Stara się łączyć życie zawodowe z prowadzeniem domu, a w międzyczasie udziela się towarzysko. Otacza się gronem innych matek, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Gdy przed pięciu laty w mieście pojawiła się Harriet, szybko odnajdują wspólny język i się...

To taka książka dwudniowa, trudno ją odłożyć. Może szczytem twórczości nie jest ale dobrze i szybko się czyta. Polecam

• 2019
  • 2018