Sekrety zdrowego i pięknego umysłu

Monika Juraszek Wydawnictwo: Monika Juraszek biografia, autobiografia, pamiętnik
Monika Juraszek
rozwój osobisty filozofia zdrowie balans
biografia, autobiografia, pamiętnik
rozwój osobisty filozofia zdrowie balans

Fascynująca książka, która czyta się bardzo przyjemnie. Pierwsza część jest biograficzna - autorka barwnie opisuje swoją przeszłość: dzieciństwo, walkę z epilepsją i wyjście z choroby. Niezwykle inspirująca historia. Druga część jest praktyczna - tutaj dowiadujemy się, jak pracować z własnym umysłem, aby stał się naszym przyjacielem i sojusznikiem. Polecam wszystkim!

• Z polecenia do kupienia

Dodaj cytat z książki Sekrety zdrowego i pięknego umysłu