Wszystkie odcienie pożądania

literatura obyczajowa, romans

Burda Publishing Polska
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Zaczytana... cała seria do polecania.

Dopóki nie zaczęłam czytać "Wszystkich odcieni pożądania" trwałam w przekonaniu, iż jest to po prostu kontynuacja losów głównej bohaterki - Joss - i drugoplanowych postaci.
Jednak w tej części hierarchia nieco się zmieniła, w centrum wydarzeń postawiono osobę, która w pierwszym tomie ukazana została jako postać drugoplanowa (albo może nawet trzecio-).
Nie zniechęciło mnie...

Wyrażę swoją opinię do całej serii On Dublin Street. Swoją przygodę z tą serią zaczęłam od część czwartej - jak zwykle się zagubiłam i myślałam, że to luźna książka a nie jedna z części. Ale po dojściu do spotkania rodzinnego - szok tyle imion, tyle ludzi jak to ogarnąć? Irytacja! więc pewne strony czytałam 2 razy aby sobie poukładać wszystko. Hahaha!!!
Ale potem sięgnęłam...

Piekielnie gorąca seria, polecam!

Uwielbiam Camerona, ale motyw bezsensownych, niczym nieuargumentowanych sekretów działa na mnie zawsze odpychająco. Nie rozumiem takich zabiegów i nie czyta mi się dobrze takich książek.

Na półkach: , , , , , ,

2015 7/10
Lepsza niż pierwsza, ale może dlatego, że zdecydowanie bardziej pociągają mnie wytatuowani zbuntowani chłopcy (najlepiej z długimi włosami i na motocyklu- pozdrawiam ex) niż faceci w garniturach 😁
2019 7/10
Miły powrót. Trochę zbyt długo się rozkręca, ale z drugiej strony osiągniecie punktu kulminacyjnego jest dzięki temu bardziej satysfakcjonujące. Przemyślenia...

Wspaniała książka! Uwielbiam główną bohaterkę, zresztą pozostałe postacie również zostały świetnie wykreowane :) Opisane problemy oraz rozważania... Nie należą do łatwych, tym trudniejsze wydaje się podjęcie decyzji, gdy zamiast kierowania się sercem, główna bohaterka zawsze wybierała rozsądek oraz dobro brata. Odczuwała głęboką odpowiedzialność za brata oraz za matkę...

Przeczytane z polecenia. Choć może powinnam napisać "wymęczone". Zwykły niemalże pornol, z upchniętą na siłę fabułą z wątłego Harlequina.

Kolejna książka z tej serii bardzo mi sie spodobała. Bywały momenty że główna bohaterka batdzo mnie denerwowała bo niekiedy szukała dziury w niczym (podobna sytuacja miała miejsce w 1 tomie). Bardzo mi sie podoba w tej serii to, że kazdna część opowiada czyjąś historie ale dalej jest wspominane co sie dzieje u pozostałych bohaterów.

To moje drugie spotkanie z tą autorką. I jestem zadowolona z wyboru tej książki.
Jo młoda piękna kobieta, która opiekuje się swoim nastoletnim bratem i matka alkoholiczką. Brak jest dla niej najważniejszy i to dla jego dobra zaczyna spotykać się z bogatymi mężczyznami. Jej przyjaciółka Joss określa ich jako sponsorów. Wszystko zaczyna się zmieniać jak poznaje Cama. Cam...

3 043
    1 478