Piękny drań

Nominacja w plebiscycie 2015
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard
Katarzyna Krawczyk
Zysk i S-ka
literatura amerykańska erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk
Beautiful Bastard
Beautiful Bastard (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2015-02-09
Katarzyna Krawczyk
literatura amerykańska erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk
Inne

Oficjalne recenzje i

Zrywając figi

[ 63 ] Link do recenzji

Romans biurowy z nutą szaleństwa. Dużo gorącej interakcji już od pierwszych rozdziałów. Szaleństwo zmysłów trwa i trwa. Aż następuje przewaga rozumu nad zmysłami i tam już trochę robi się nudnawo i ckliwie. Ale daje radę.

Nuda, okropna nuda przesłuchałam audiobooka i to na przyspieszeniu, objętościowo więcej seksu niż w Greju. Oni tylko sobie drą majtki i się kłócą. Zawsze daję się nabierać na wysokie oceny...

Totalnie mi się nie podobała, ledwie dokończona przeze mnie

Książka jakich wiele na rynku. On przystojny, bogaty i napalony, ona piękna , ambitna i napalona. Co powstaje z takiej mieszanki? Romans wszechczasów. A tak poważniej to szukałam czegoś lekkiego i dlatego sięgnęłam po tą serię . Czytając nie trzeba myśleć, analizować to nie jest ambitne dzieło. Ot coś na zrelaksowanie się po ciężkim dniu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę miło się czytało i dość dużym zaskoczeniem był fakt, że to facet jako pierwszy żywił uczucia, bo jakoś do tej pory nie przypominam sobie żadnej innej pozycji. Jednak irytowała mnie główna bohaterka, która nienawidziła swojego szefa i nie potrafiła z nim wytrzymać pięciu sekund, a mimo to rzucała się na niego w każdej możliwej okazji.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Słaba. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Cudownie napisana książka, lekka, wciągająca i elektryzująca. Świetny styl pisania autorki sprawia że, książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Ma w sobie coś, co sprawia że nie można się od niej oderwać. Zabawne, błyskotliwe dialogi, cięte riposty, przyciąganie i wzajemna chemia między bohaterami, a także niesamowite sceny seksu sprawiają że nie można się nudzić...

Bardzo fajnie książka, lekka i przyjemna.

mega mi się podobała

(¯´ • ._. • Recenzja książki • ._. • ´¯)
A teraz książka, o której chciałabym coś dobrego napisać, a niestety okazała się jednym wielkim rozczarowaniem. "Piękny drań" @christinalauren to historia Bennetta Ryana i Chloe Mills.
On, szef wielkiej firmy marketingowej, prawa ręka swojego ojca. Mężczyzna W zaborczy, pewny siebie , ambitny, a przede wszystkim bardzo seksowny....

Dyskusje

6 208