Piękny drań

Nominacja w plebiscycie 2015
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard
Katarzyna Krawczyk
Zysk i S-ka
literatura amerykańska erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk
Beautiful Bastard
Beautiful Bastard (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2015-02-09
Katarzyna Krawczyk
literatura amerykańska erotyk namiętność miłość Katarzyna Krawczyk
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zrywając figi

63 Link do recenzji

Ta książka zupełnie nie ma fabuły...jedno i to samo w kółko, żadnej relacji pomiędzy bohaterami. Widząc dokąd to zmierza, poddałam się po trzech rozdziałach.

Strasznie dużo scen sexu jeśli komuś to nie przeszkadza i się tym nie znudził jeszcze to polecam, dla mnie to był ogromny minus tej książki co spowodowało iż bardziej książkę przekartkowalam niż przeczytalam.

Fabułą całkiem ciekawa i miała potencjal, który mam wrażenie nie został do końca wykorzystany, możliwe właśnie przez sceny sexu, mamy tu głównych bohaterów którzy...

Czasami zdarza mi się sięgać po kolejną część serii, pomijając wcześniejsze części. Bardzo nie lubię takiej sytuacji, ale cóż i takie mają miejsce. Po tę sięgnęłam po wysłuchaniu części trzeciej, więc trochę późno. Poprzednia była ok, więc postanowiłam nadrobić zaległości w tej kwestii.

Tę też słuchałam w formie audiobooka i poświęciłam temu 7 godzin i 39 minut, ale były...

Na półkach: , , , , ,

Piękny drań to według mnie idealny tytuł dla tego typu książki. Okładka piękna, normalnie cudo, opinie i recenzje czytelników, jak i innych autorów - zniewalające, natomiast środek - totalna lipa. Od samego początku książki wszystko było naprawdę przewidywalne. Scena po scenie coraz bardziej miałam ochotę przestać czytać. Szczerze mówiąc, autorka nie opisała za dużo emocji...

Super się czytało. Dużo seksu ale w dobrym i powiedziałabym że "innym" wydaniu. Podejrzewam, że to przez napięcie pomiędzy głównymi bohaterami. Ta ich nienawiść świetnie nakręcała całą akcję. Polecam .

Jak dla mnie mega wciągająca. Historia niby nic nowego ale czytałam z takim zapałem. Polecam.

Kolejna książka o szefie i asystence, on wykorzystuje swoją pozycję władzy i owija sobie sprośnością swoją asystentkę. Temat ten często poruszany mógłby być nudny, jednak ten szef zdaje się być jakiś inny, z jednej strony kolekcjonuje coś co należy do Chloe a z drugiej nie widzi w sobie pewnych zmian, jest tak nastawiony na sukces w pracy że seks wydaje być się tylko...

Zawiodła się troszkę na szybkim skoncentrowanym zakończeniu. Zabrakło mi rozwinięcia relacji między bohaterami.

Bardzo przyjemna książka. Ciekawa, zabawna, pobudzająca wyobraźnię, może nieco pikantna ale w takim pozytywnym znaczeniu. Takich historii było już wiele, jednak i tak bardzo wciąga. Pochłonęłam ekspresowo.

Uwielbiam charakterek Chloe, zdecydowanie. Zwykle kobiece postacie w powieściach mnie irytują, ale ona jest totalnym wyjątkiem.

Dyskusje

5 899