Piękny drań

Okładka książki Piękny drań Christina Lauren
Nominacja w plebiscycie 2015
Okładka książki Piękny drań
Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 1)
Beautiful Bastard

Oficjalne recenzje i

Zrywając figi

Link do recenzji

932 55 94

Romans biurowy z nutą szaleństwa.😊 Dużo gorącej interakcji już od pierwszych rozdziałów. Szaleństwo zmysłów trwa i trwa. Aż następuje przewaga rozumu nad zmysłami.

Fajnie się czyta
Ogólny opis książki to: seks seks seks
Ciagle powtarzające się sceny oczywiście seksu 🙈

Fajnie się czyta
Ogólny opis książki to: seks seks seks
Ciagle powtarzające się sceny oczywiście seksu 🙈

Miałam ochotę na taką książkę więc przeczytałam ją całkiem szybko, ale tak to nie jest to jakaś rewelacyjna pozycja 😅 dużo podobnych do siebie opisów

Szkoda, że wydana książka została pozbawiona kilku scen z wersji oryginalnej, w których było więcej emocji i więzi między bohaterami. Pamiętając książkę czytaną przed wydaniem, czuje się lekki niedosyt czytając "Pięknego drania" więc obniżam ocenę o 1 punkt, ale jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z historią, to nie musi obawiać się bardzo złej lektury, raczej może spodziewać się przyjemnej opowieści na jeden wieczór.

Z tą historią miałam do czynienia zanim została wydana. Pełna pasji i pożądania historia, która opowiada jak łatwo uciekać od uczuć i oszukiwać samego siebie w tej kwestii. Często czytamy o historiach, w których bohaterowie uwielbiają jednorazowe przygody, jednak według mnie seks jest silną emocją, która bez uczuć nie oddaje wrażeń jakie może zapewniać i to dostajemy w tej książce. Siłę uczuć wraz z silnym pożądaniem. Dorosłych ludzi, którzy działają na siebie bardzo mocno, początkowo usilnie oszukując samych siebie, twierdząc, że chodzi tylko o seks. Ale czy aby na pewno? Czy raz zaspokojona potrzeba, żądza wystarczy? Czy jednak to coś więcej, a potrzeby silnych uczuć łatwo pomylić z potrzebami seksualnymi?
Ciekawa historia, którą czyta się jednym tchem.

Świetne sceny seksu co 5 stron na początku wydawały mi się plusem. Niestety im dalej w las tym zaczęłam zastanawiać się, czy będzie w końcu jakiś chociaż zarys fabularny ale nie... Daje 5 gwiazdek za naprawdę dobrze opisane sceny erotyczne i odejmuje tyle samo za brak fabuły i za rozmemłanego (niestety) pięknego drania.

Chloe i Bennett - szybko i przyjemnie -raczej typowo jak na biurowy seks w układzie szef i podwładna. raczej książka typu "włóż- wyjmij" ale polecam.

Na półkach: , , , , ,

Nie jest to książka najwyższych lotów, nie jest to nawet najlepszy romans/erotyk, który czytałam, ale autorka ma zabawny sposób pisania, więc dałam się wciągnąć.

Czytając miałam wrażenie, że niektóre sytuacje są trochę niedbale opisane, że znajduje drobne błędy.

Sami bohaterowie dość płytko są przedstawieni, nie mamy tutaj głębokich rozmyślań, nie znamy ich głębszych przeżyć, nawet to ich rozstanie jest dość powierzchownie przedstawione. Chociaż muszę przyznać, że jednak uczucia Bena były bardziej opisane niż Chloe.

Do tego sama fabuła jest dość oklepana, przystojny, wredny szef i asystentka. Częsty schemat spotykany w tego typu romansach. Książka w szerszej perspektywie nie daje nam, żadnego morału, nauki czy czegoś w tym stylu, ale jest dobra na dwa wieczory, żeby się oderwać od cięższych tematów i przewietrzyć umysł.

Uwielbiam całą serię. I tak naprawdę nie potrafię powiedzieć, który Piękny jest moim ulubionym 😉

Jak dla mnie książka niezwykle pikantna. Sceny seksu pojawiają się bardzo często, co dodaje charakteru książce, jak i bohaterom. Polecam fanatykom erotyki.🥵😁

Christina Lauren Piękny drań Zobacz więcej
Christina Lauren Beautiful Bastard Zobacz więcej