Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym

Brian TracyChristina Tracy Stein Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
2017-01-01
2012-11-09
Marian Waszkiewicz
MT Biznes
poradniki
2017-01-01
Marian Waszkiewicz

To poradnik pokazujący czytelnikowi, co zmienić w swoim życiu, by być szczęśliwym, radosnym i robić to, na czym nam naprawdę zależy. Dlaczego nie spełniamy swoich marzeń? Co nas ogranicza? Jak zmienić negatywny sposób myślenia na pozytywny? Co zrobić, by być pewnym siebie? Jak uwolnić drzemiący w nas potencjał? To książka, w której znajdują się motywy i strategie, mające...

Warto zarwać jedną noc dla tej żabki :)

Bardzo dobra lektura, którą czyta się całe życie

Moje życie nie przewróciło się do góry nogami ani nie doznałam nagłego olśnienia, ale myślę, że uświadomiłam sobie kilka rzeczy.

Jest to poradnik, podobny do wielu, wielu innych - nie nakłaniam ani nie odradzam.

Podtytuł książki "Pocałuj tę żabę" to "12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym". I właśnie owe zamienianie problemów w sukcesy to metaforyczne wyjaśnienie "całowania żab", które stoją nam na przeszkodzie do osiągania sukcesów. Lektura jest niedługo, bo ma zaledwie 150 stron, a jest trochę "o wszystkim i o niczym". Dotyka wielu problemów i dziedzin...

Książka która przypomina, że nasz własny czas jest zasobem którym powinniśmy zarządzać samodzielnie poprzez konkretny plan i najlepszym narzędziem do tego jest kawałek papieru i coś do pisania. Jak większość tego typu książek można by ją streścić na kartce A4 - pozostała część to zachęta do najtrudniejszego - do podjęcia działania.

całkiem ook

Kolejna świetna książka Pana Briana, polecam szczególne ze względu na poruszone aspekty psychologiczne :)

• Rozwój osobisty
  • Rozwój