Psychologia sprzedaży – droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
Helion
biznes, finanse
2016-04-21

Jak na początek ze sprzedażą, książka dobra. Niekiedy mnie nużyła i się dłużyła, ale to za pewno dlatego, że dopiero zaczynam wchodzić w świat sprzedaży. Dużo jest tu przykładów, które pomagają wyobrazić sobie sytuację. Książka krótka dość, którą szybko się czyta. Pozycja ogólnie dobra.

Pozdrawiam!

Psychologia sprzedaży – Mateusz Grzesiak

No i doktor Grzesiak po raz trzeci. Być może do trzech razy sztuka, bo to najlepsza z jego książek, które do tej pory czytałem. Po raz pierwszy uwierzyłem, że wiedza, którą – nomen omen – sprzedaje Mateusz, wypływa z niego i w pełni jest efektem jego pracy i doświadczenia.

Wbrew pozorom, sprzedawcą jest każdy z nas. Nawet jeśli...

W książce zawarte są wszystkie podstawowe informacje, jakie powinien nabyć każdy sprzedawca na swojej zawodowej drodze.
Zdecydowanie polecę ją, każdemu kto w sprzedaży stawia pierwsze kroki i potrzebuje praktycznych wskazówek. Dla osób z większym doświadczeniem, będzie odświeżeniem wiedzy i da szanse na analizę swoich zachowań przy codziennym kontaktowa klientami. To co...

Zarabianie to jeden z warunków udanego życia. Tym bardziej cieszyłam się na tę książkę jak małe dziecko. Przeczytałam w całą noc!

Co jest ważniejsze kasa czy honor?

Nawijanie ...

wiele sie mozna z niej nauczyc. Nawet ta sprzedaz moze sie przydac na przyszłej rozmowie kwalifikacyjnej.

To moja pierwsza książka z tej tematyki, więc nie mam porównania i trudno mi ją rzetelnie ocenić. Ja osobiście znalazłem w niej mnóstwo informacji potrzebnych mi do mojego zawodu, więc w moim przypadku spisała się na medal. Uważam, że informacje wyciągnięte z książki przydadzą się nie tylko sprzedawcom czy handlowcom, ale można je przełożyć na wiele aspektów z naszego życia.

Spodziewałam się po tym autorze czegoś więcej. W książce merytorycznej wiedzy dość mało, raczej same oczywistości.

Książki Pana Grzesiaka mają w sobie coś czego nie mają inne książki tego typu - wiedzę, przykłady i sens. Jedyne czego nie mają to pustych tekstów. Książka skierowana jest głównie do sprzedawców. Pokazuje jak skutecznie rozmawiać z klientem aby doszło do zakupu. Ale kim jest w dzisiejszych czasach sprzedawca? To każdy z nas - nawet lekarz, dietetyk czy architekt - każdy z...

• Samorozwój
  • 2019