Kup teraz - 18 ofert w cenie od 13.90 zł do 49.00 zł

Psychologia sprzedaży – droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
Helion
biznes, finanse
2016-04-21

Książka nie jest zła choć doświadczeni handlowcy nie dowiedzą się z niej niczego więcej niż to co już wiedzą (albo przynajmniej powinni wiedzieć). Dla mnie to był przerywnik i przeczytany z czystej ciekawości. Raczej dla początkujących handlowców.

Książka Mateusza Grzesiaka stwierdza wiele faktów, jakimi karmią na szkoleniach sprzedażowych trenerzy sprzedaży. Nic odkrywczego się nie dowiedziałem. Było to raczej ugruntowanie mojej wiedzy zdobytej na szkoleniach i znanych z innych książek z zakresu sprzedaży. Dla początkującego sprzedawcy z pewnością byłaby lepszą pozycją do przeczytania.

Jak na początek ze sprzedażą, książka dobra. Niekiedy mnie nużyła i się dłużyła, ale to za pewno dlatego, że dopiero zaczynam wchodzić w świat sprzedaży. Dużo jest tu przykładów, które pomagają wyobrazić sobie sytuację. Książka krótka dość, którą szybko się czyta. Pozycja ogólnie dobra.

Pozdrawiam!

Psychologia sprzedaży – Mateusz Grzesiak

No i doktor Grzesiak po raz trzeci. Być może do trzech razy sztuka, bo to najlepsza z jego książek, które do tej pory czytałem. Po raz pierwszy uwierzyłem, że wiedza, którą – nomen omen – sprzedaje Mateusz, wypływa z niego i w pełni jest efektem jego pracy i doświadczenia.

Wbrew pozorom, sprzedawcą jest każdy z nas. Nawet jeśli...

W książce zawarte są wszystkie podstawowe informacje, jakie powinien nabyć każdy sprzedawca na swojej zawodowej drodze.
Zdecydowanie polecę ją, każdemu kto w sprzedaży stawia pierwsze kroki i potrzebuje praktycznych wskazówek. Dla osób z większym doświadczeniem, będzie odświeżeniem wiedzy i da szanse na analizę swoich zachowań przy codziennym kontaktowa klientami. To co...

Zarabianie to jeden z warunków udanego życia. Tym bardziej cieszyłam się na tę książkę jak małe dziecko. Przeczytałam w całą noc!

Co jest ważniejsze kasa czy honor?

Nawijanie ...

wiele sie mozna z niej nauczyc. Nawet ta sprzedaz moze sie przydac na przyszłej rozmowie kwalifikacyjnej.

To moja pierwsza książka z tej tematyki, więc nie mam porównania i trudno mi ją rzetelnie ocenić. Ja osobiście znalazłem w niej mnóstwo informacji potrzebnych mi do mojego zawodu, więc w moim przypadku spisała się na medal. Uważam, że informacje wyciągnięte z książki przydadzą się nie tylko sprzedawcom czy handlowcom, ale można je przełożyć na wiele aspektów z naszego życia.

• Samorozwój
  • 2019