Kroki w nieznane Rakietowej krowy

Dagmara AdwentowskaJacek Inglot Wydawnictwo: Solaris fantastyka, fantasy, science fiction
Solaris
antologia
fantastyka, fantasy, science fiction
antologia

Okładka książki Twilight Zone: 19 Original Stories on the 50th Anniversary Kelley Armstrong, David Hagberg, Joe R. Lansdale, Laura Lippman, John Miller, Mike Resnick, Lezli Robyn, Rod Serling, R.L. Stine, Whitley Strieber, Tad Williams, William F. Wu, Timothy Zahn
7,0
Twilight Zone:... Kelley Armstrong, D...
Okładka książki Niedoczekanie Hanna Fronczak, Przemysław Hytroś, Dawid Juraszek, Przemysław Karbowski, Krzysztof Kochański, Iwona Kowalczyk, Stanisław Truchan, Maciej Żytowiecki
6,8
Niedoczekanie Hanna Fronczak, Prz...
Okładka książki Ostatni z Atlantydy Gleb Anfiłow, Anatolij Dnieprow, Sewer Gansowski, Ariadna Gromowa, Arkadij Strugacki, Borys Strugacki, Aleksander Szalimow
6,6
Ostatni z Atla... Gleb Anfiłow, Anato...
Okładka książki Gość z głębin Krzysztof Boruń, Konrad Fiałkowski, Ryszard Głowacki, Aleksandra Mączka, Zbigniew Prostak, Krzysztof Rogoziński, Stefan Weinfeld, Adam Wiśniewski-Snerg, Janusz Andrzej Zajdel, Waldemar Łysiak, Wiktor Żwikiewicz
6,4
Gość z głębin Krzysztof Boruń, Ko...

• Literatura polska
  • Fantastyka