Lekcje radości

Radosław Lorych Wydawnictwo: Novae Res literatura młodzieżowa
Novae Res
literatura młodzieżowa
2018-06-01

Tytułowa lekcja, to rozmowa miedzy nauczycielem, a uczniem. Chłopiec zadaje mnóstwo pytań o życie, a nauczyciel stara się w jak najbardziej przystępnej formie na nie odpowiedzieć i wywołać w uczniu głęboką refleksję nad wszystkim, co go otacza.

Autor porusza tematy trudne jak religia, ewolucja człowieka, kontrola umysłu, polityka, czy śmierć, w sposób dość prosty i...

• 2018
  • 2019
  • ... a raczej odsłuchane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Lekcje radości