Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.90 zł

Listen to Your Heart
literatura młodzieżowa
Jarosław Irzykowski
podcast literatura amerykańska nastoletnia miłość

Od bardzo dawna szukałam książki o takim klimacie. Jest spokojna, ludzka i bardzo przyjemna. Idealna na wieczory kiedy chcemy wyłączyć myślenie i odciąć się od otaczającego nas świata. Czy taka historia mogła zdarzyć się naprawdę? Myślę, że jak najbardziej.

Co to była za książka! R E W E L A C J A !
Czy ja już wspominałam, że lubię młodzieżówki? I czy mówiłam, że lubię te które niosą ze sobą jakiś przekaz? Tak, mamy to!

Kate jest typem samotniczki. Jej planem na życie jest dalsze prowadzenie przystani nad jeziorem, którą stworzyli jej rodzice. Nic jej nie rozluźnia tak mocno, jak szybkie rejsy motorówką. Wraz z powrotem do...

Pierwsza książka Kasie West, którą przeczytałam i wiem, że na pewno nie ostatnia. "Słuchaj swojego serca" to świetna młodzieżówka z ciekawym wątkiem podcastu. I właśnie to najbardziej zachęciło mnie do zakupu. To lekka historia, nie brakuje w niej schematów i pomimo tego, że jest również dość przewidywalna wciąga i mi ciężko było się od niej oderwać. Z łatwością polubiłam...

Świetna książka. Pierwsza tej autorki i zdecydowanie sięgnę po następne. Wczoraj połknęłam ją jeszcze raz, bardzo polecam, nie zawiedziecie się :)

Pierwsze spotkane z twórczością Kasie West zaczełam od "Słuchaj swego serca", które zaciekawiło mnie wątkiem podcastu jak się okazuje sprawującego ważną część książki bo gdyby nie on, książka nie byłaby tym czym jest.

Kolejna, bardzo lekka powieść od West. Nie mam jej nic do zarzucenia, spełnia swoje założenia. Nie jest oczywiście wybitna, ale nie jest też głupia. Po prostu daje oczekiwaną rozrywkę. Polecam!

Książka wzbudziła we mnie wiele niekiedy sprzecznych emocji. Były momenty, w których wręcz krzyczałam na główną bohaterkę za jej nieuważność i niedomyślność, ale całokształt bardzo mi się podobał. Muszę przyznać, że był moment, w którym finał wydawał mi się oczywisty i przewidywalny, a były momenty zwątpienia i nie byłam pewna niczego.

Z książkami Kasie West jest tak, że są łatwe w odbiorze, szybkie w czytaniu i przepełnione uczuciami. Bardzo podobał mi się pomysł a sami bohaterowie mieli w sobie coś uroczego. Książka szybka w czytaniu z zakończeniem jak każda ksiązka Kasie. Warta uwagi jako odskocznia od czegoś cięższego.

Z twórczością Kasie West miałam przyjemność spotkać się już kilkukrotnie przy premierze powieści takich jak: "Szczęście w miłości", "Blisko ciebie" czy też "Chłopak z innej bajki". Książki tej autorki skierowane są głównie do młodzieży i cechują się dużą lekkością, prostotą, a także schematycznością w niektórych momentach. Pomimo tego lubię od czasu do czasu sięgnąć po...

Fajna książka na wakacje, luźna i słodka. Polecam

• 2018
  • 2019