Legendary

Stephanie Garber Wydawnictwo: Flatiron Books Cykl: Caraval (tom 2) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
angielski
125009531X
Flatiron Books
Caraval (tom 2)
literatura młodzieżowa
angielski
125009531X

MIMO WSZYSTKO CHIAŁABYM PRZECZYTAĆ KONTYNUACJE? O wiele gorsze serie doczekują się w Polsce wydania w całości a caraval porzucono. Caraval to jedna z najpopularniejszych serii ya za granicą.

"Caraval", czyli pierwsza część tej serii bardzo miło mnie zaskoczył. Może nie okazał się literackim cudem, ale zapewnił mi ciekawą i oryginalną przygodę. Niestety "Legendary" bardziej mnie zirytowało, niż zabawiło. Decyzje jak i charakter głównej bohaterki - Telli, były po prostu tak głupie, że ciężko było brać ją na poważnie. Sama fabuła również mnie nie powaliła, tak...

Na półkach: , , , ,

"Welcome, welcome to Caraval...the games have only just begun."

Lengendary jest świetną kontynuacją. W pierwszym tomie nie wiedziałam co czuję względem Telli, ale w "Legendary", gdzie jest główną bohaterką, śledząc jej poczynania od razu spojrzałam na nią inaczej! Pokochałam jej historie.

Książka zaskoczyła dając nam więcej nowych wątków, wprowadzenia nowych postaci...

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku