Najpiękniejsze wiersze o psach

Franciszek J. Klimek Wydawnictwo: Fundacja Kultury i Sztuki Europejskiej "Ars Longa" poezja
2016-11-11
Fundacja Kultury i Sztuki Europejskiej "Ars Longa"
poezja
2016-11-11

Bałam się tej pozycji totalnie, bo pisać o psach takie ładne rzeczy to wyzwanie, ale Franciszkowi udało się to w stu procentach. Wzruszałam się, czułam smutek, radość i wszystko jednocześnie. Teraz tylko żałuję, że nie mogę się przytulić do swojej psinki (ale już niedługo <3).

Na półkach: , , , ,

Coś pięknego!
Te wierszyki są nie tylko przezabawne i wzruszające, ale (czasem niestety) bardzo prawdziwe.
Autor naprawdę uchwycił „psią duszę” z całą jej radością i marzeniami, a próba spojrzenia na całkiem przyziemne sprawy z psiego punktu widzenia (np. tabliczki „zły pies” wiszące na ogrodzeniach) wyszła genialnie - momentami miałam łzy w oczach.
PIĘKNE ilustracje do...

• Mieszka ze mną
  • 🍀 Poetycko...
  • 🕑 Czytane po raz kolejny
  • 2019
  • Miękka oprawa
  • Nie tylko proza...
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Najpiękniejsze wiersze o psach