Najpiękniejsze wiersze o kotach

Okładka książki Najpiękniejsze wiersze o kotach
Franciszek J. Klimek Wydawnictwo: Fundacja Kultury i Sztuki Europejskiej "Ars Longa" Cykl: Najpiękniejsze wiersze o kotach (tom 1) poezja
poezja
Najpiękniejsze wiersze o kotach (tom 1)
Fundacja Kultury i Sztuki Europejskiej "Ars Longa"
2016-01-01
2016-01-01
koty

"Najpiękniejsze wiersze o kotach" to książka, którą kiedyś na poczcie wypatrzyła Nadzia, wielbicielka kotów w naszym domu, podobnie zresztą jak i ja ;) Nie dałam się długo prosić i kupiłam, w końcu kotów i rzeczy o kotach nigdy za dużo ;)

"Najpiękniejsze wiersze o kotach" to zbiór 47 wierszy i krótkich fraszek opowiadających o kotach. Poważnych i żartobliwych, wesołych i...

Czytałam z uśmiechem na ustach. Wiersze dają wiele radości. Kociarze będą zachwyceni!

Ostatnio wpadł mi w ręce ten uroczy tomik, który jest dobrym pomysłem na prezent dla miłośnika kotów.
Wiersze napisane są prostymi słowami, niekiedy śmieszne, czasem wzruszające. Idealne dla dorosłych, chociaż dzieciom też na pewno się spodobają.
Mój syn był zachwycony, choć nie wiem, czy wyłapał wszystkie tekstowe niuanse.
Koty w wierszach są jak żywe, aż ma się wrażenie,...

• Poezja
  • Do kupienia