Almanach poetycki. Zasłonięte tajemnice

Krośnieńska Oficyna Wydawnicza
Krosno almanach poetycki Podkarpacie
poezja
Krosno almanach poetycki Podkarpacie

Tomik zawiera wiersze prezentowane podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego o "Lampę Ignacego Łukasiewicza". Większość autorów związana jest z Krosnem i jego okolicami. Utwory pisane przez różnych poetów prezentują rozmaite formy i tematykę. Najbardziej przemówiły do mnie wiersze będące wspomnieniami rodzinnymi następujących autorów: Romana Bańkowskiego, Marka Kusiby,...

• 2018
  • Literatura polska