Kup teraz - 17 ofert w cenie od 22.13 zł do 31.99 zł

Białe ciała

Jane Robins Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: Thriller psychologiczny kryminał, sensacja, thriller
White Bodies
Czarna Owca
White Bodies
kryminał, sensacja, thriller
Thriller psychologiczny
Magdalena Słysz

Siostrzane więzi bywają różne, ale czasem są podobne do tych, które prezentuje Robins. W tym wypadku nie mamy do czynienia z zazdrością między dziewczynami, czy kwestiami wychowawczymi i pokładaniem rodzicielskiej miłości tylko w jednej z nich. Jest to kwestia osobowości dziewczynek, ich odmiennych charakterów, jak i wynikających z tego problemów emocjonalnych. Jedna...

Bardzo, bardzo średnia. Zakończenia można się domyślić na początku. Najważniejsza zaleta książki - jest krótka, szybko się czyta, więc dużo czasu na nią nie stracicie.

Jak dla mnie baaaardzo słaba ksiazka

Trzeba przyznać, że książka jest dość oryginalna i zaskakująca.
Cały czas zastanawiałam się, która z bohaterek jest bardziej stuknięta. Wyjaśniło się dopiero na końcu.

ciężko było mi przez nią przebrnąć... niby dobry język, fabuła spójna i dobrze przemyślana, a jednak nie porwała mnie specjalnie
raczej nudna, w gruncie rzeczy mało się działo i zmuszałam się żeby do niej wracać
dla zdesperowanych wielbicieli thrillerów, którzy chwilowo nie mają nic innego pod ręką ;)

Tu jest potencjał... czyta sie wspaniale. Mogła to byc gruba 8 albo 8.5 gwiazdek! Ale.(zawsze musi byc jakie „ale”)... obrzydliwy był fakt „zjadania” siostry. Az mnie przewracalo w srodku o polykanych zębach...
tez dosc słabym momentem był list zwrotny Callie do siostry. To taki bardzo niskobudżetowy sposób zakończenia akcji.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Marna, nudna, przewidywalna. I chyba tyle dobrego mozna powiedziec o tej ksiazce.

"Kto zabił?" książka trzyma do samego końca odpowiedź.

"Białe Ciała"to thriller psychologiczny, którego akcja toczy się w Anglii.Głównymi bohaterkami są bliźniaczki Callie i Tilda Farrow,które od dzieciństwa były bardzo mocno, wręcz niezdrowo, ze sobą związane. Dążyły do stania się jednością, na dość makabryczne i obrzydliwe zresztą sposoby. Ale zaczynając przygodę z powieścią czytelnik spotyka bohaterki już jako dorosłe...

Bardzo podobała mi się ta książka. Ciekawa koncepcja, specyficzny język. Nic nie jest tym co nam się wydaje. A zakończenie bardzo mnie zaskoczyło. Domyśliłam się kto jest winny ale nie spodziewałam się takiego rozwiązania. Polecam!!!

• 2018
  • 2019
  • 2020
  • E-booki
  • Legimi
  • Ebook
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Białe ciała